Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor, ha évtizedes tönkrement és kétéve már megszakadt távkapcsolat alatt beleszerettem egy olyan illúzióba ami a valóságban nem is úgy létezett ahogy gondoltam, és ezzel magamat és jelenlegi barátnőmet büntetem mert nem illik bele?

Figyelt kérdés

A távkapcsolatot úgyértem, hogy az exemmel a körülmények adottsága ás a hosszú idő ellenére nem sikerült együttélnem, csak találkozgattunk meg párszor együtt nyaraltunk, majd emigrált és férjhezment gyereket szült európán kívül.


A jelenlegi barátnőmmel kétéve élek együtt, de magányosnak érzem magam vele. Sajnos semmi egyénisége, érzelmei gyerekesek, egyszerűek, sokszor makacs és buta is, alig érdekli valami.

Zenéhez se ért, csak azt hiszi.



#ex #illúzió #lelkironcs #tönkretéve
2021. febr. 3. 22:54
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kèrdezô! Ha ennyire nem megfelelô számodra a mostani barátnôd, akkor mièrt èlsz vele? „Magányosnak èrzem magam vele“ ez már nem jó jel. Valószinû, hogy kialakult benned egy ideál kèp ès mindig ahhoz hasonlitod a mostani párodat, azèrt nem illik bele....
2021. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Valószinû, hogy kialakult benned egy ideál kèp ès mindig ahhoz hasonlitod a mostani párodat, azèrt nem illik bele."


Igen, csak ez a kép nem létezik! Nem létezhet!!! Ki kell irtanom, legjobb lenne egy amnézia, vagy egy reset az elmúlt 20 évre.

2021. febr. 4. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!