Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan deríthetem ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan deríthetem ki hogy tényleg van-e barátja vagy csak engem akart lerázni?

Figyelt kérdés

Életemben először összeszedtem a bátorságom tegnap és ráírtam egy lányra aki anno osztálytársam volt és legutóbb mikor találkoztunk osztálytalálkozón, remekül kijöttünk élőben, hogy nem-e lenne kedve találkozni valahol. Nemleges választ kaptam, azzal az indokkal hogy a barátja nem örülne neki ha másik pasikkal találkozna.

Na most ebben az a furcsa hogy a találkozón nem említette hogy lenne bárkije is, pedig elég sokat beszéltünk egymással, és az életéről is mesélt mindenki, ahol mindenki elmondta ha van kapcsolata, egyesek már a házasságot tervezgetik - ő úgy emlékszem nem említett ilyet. Facebookon sincs megjeleníthető kapcsolata, és a fotóin sem látok pasit, csak a barátnőivel van rengeteg képe.

Nyilván egyik sem bizonyító erejű, ettől még simán lehet neki, de ennyi jel mellett ami szingliségre utal minimum fennáll a gyanú hogy nincs is senkije, csak engem akart lekoptatni mert nem szeretne velem találkozni. Ez meg viszont azért lenne furcsa, mert a találkozón rettentő kedves volt, ő jött oda hozzám és kettesben dumáltunk, végig vidám volt, kedves, át is ölelt. Szóval ez megint érthetetlen lenne hogy akkor miért undorodna tőlem ha legutóbb meg még szimpatikus voltam neki.

Szóval az érdekelne, van valami módszer arra hogy az ember kiderítse tényleg van-e jelenleg valakije? Nem tudom melyik esne rosszabbul, ha tényleg foglalt lenne, vagy ha nem akarna többet látni és még át is vert volna emiatt. De attól még nagyon szeretem, emberileg és mint lányt is, szóval nem szeretném ha csak ezen bukna a dolog.



2022. márc. 31. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Beszéld. Meg vele.
2022. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ember, állj le!

Nem mindegy?? Nem akar veled találkozni! Ijesztő a gondolkozásod, hagyd azt a lányt békén!

2022. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy beszélje meg vele, ne is keresse, ha egyenesen meg lett neki mondva, hogy nem!

Már több tíz kérdést tett ki arról a lányról.


Szereti, mert egyszer kedvesen beszélgetett vele??!!

2022. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytalálkozón az, hogy oda megy valaki a volt osztálytársához és kedvesen elbeszélget vele, az égadta világon SEMMI többet nem jelent.

Valószínűleg nincs senkije, de nem akar veled randizni. A kedvessége a volt osztálytársnak szólt és lehet, alapból is ilyen a természete.

2022. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval

a. Van barátja.

b. Olyan szinten nem akar veled randizni, hogy kitalálja inkább, hogy barátja van.


Nem esik le, hogy hagyd békén innentől?

2022. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemleges választ adott. Innentől kezdve édesmindegy, hogy az indoklása valós-e vagy sem. A nem az nem.
2022. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha van barátja előbb-utóbb úgyis megkapod a választ a kérdésedre. Sőt nemcsak megkapod, hanem meglátod majd a választ a kérdésedre.


Addig egyenlőre a te feladatod az, hogy hagyd őt békén. Ha ezt a feladatot teljesíted, akkor még te is jól fogsz belőle kijönni.


Addig te csak éldd a saját életedet és ha van barátja, úgyis megfogod tudni.

2022. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kellesz neki, nem mindegy, hogy van-e párja, vagy nincs?!
2022. ápr. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amióta létezik ez az átkozott internet az összes közösségi platformjával, generációk életéből maradt ki a valós emberi kapcsolat, az ismerkedés, normális beszélgetés, a metakommunikáció árnyalatainak felismerése.


Párhuzamosan kimaradt az életükből az olvasásélmény, az értékes, tartalmas művek, melyek emberi kapcsolatok mélységéről, sorsokról szólnak.

Kimaradt a normális társasági élet, ahol a közös élmény nem a dum-dum zene kíséretében töltött ivászat, hanem a beszélgetés, a szellemes együttgondolkodás; élmények, melyek során magabiztos, nyitott, a másik ember jelzéseit értelmezni, lefordítani képes, szocializált emberré válhat.


Ez az oka annak, hogy egy mosolygós, barátságos, a régen látott osztálytársat baráti öleléssel üdvözlő, vele kellemesen elbeszélgető osztálytárs megnyilvánulásait félreértelmezik, beleélik magukat valamibe, amire az nem is gondolt.


Ez a 21. század egyik tragédiája.


Ezért a rengeteg téma arról, hogy: “rám nézett, mit akart?”; “a kollégám mindig mosolyog, mikor találkozunk, akar tőlem valamit?”; stb., stb.


Téboly!

2022. ápr. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy a Te helyzetedben hogy van e baràtja?

Ha nincs akkor sem akar veled összejönni csak nem akart megbàntani. Miért kell hàzhoz menni pofonért ?

2022. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!