Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy férfi az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi az új munkahelyemen! Hogyan deríthetem ki hogy én tetszem-e neki, hogyan tudnám finoman felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Igazábol nem is olyan munkahely, egyetemista vagyok lány (20) és nyári gyakorlatra kerültem egy céghez. Van ott egy fiatal férfi (tőlem nem lehet vészesen sokkal idősebb). Bejön, jó humorú, intelligens.

Sajnos pont nem sokkal azután hogy oda kerültem szabira ment. Közös munkánk nincs, vagy közös feladat ami kapcsán sokat kéne kommunikálni. Valamint én sem leszek már sokáig a cégnél. Konkrétan randira hívni azért meg nem merem.

Tudom ez nagyon úgy hangzik hogy kifogásokat gyártok pedig nem ez a célom:D

A dolgot az is nehezíti hogy mivel nekem tetszik ezért a közelében mindig zavarba jövök, félek a szemébe nézni is sokszor.

Hogy tudnám kideríteni hogy tetszem-e neki vagy mivel tudnám picit felhívni magamra a figyelmét?



2020. júl. 20. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Bejelölöd facebookon és ráírsz
2020. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kerestem de nincs fb-ja.

És amúgy se tartom egy jó megoldásnak.

2020. júl. 20. 20:45
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
akkor odamész hozzá és kezdeményezel, más megoldás nincs
2020. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, de valami konkrétabbat esetleg nem tudnál írni?
2020. júl. 20. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg kipuhatolozni hogy mit szeret és dobd be egy beszelgetésnek,vagy ha szereti a kávé kerdezd meg ivott e már vagy nem e innátok és ott tudtok másról is beszélni 😊
2020. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát ne ezzel a gáz "mi a hobbid" dumával kezdd, mert egy introvertáltabb ember csak begörcsöl ettől. Próbálj minél több homogénebb, semleges dumát ráereszteni, meló, időjárás, közlekedés, milyen üdítőt szorongat a kezébe, hol vette stb... próbáld a kínos csendeket uralni, aztán idővel úgyis kiszélesedik a komfortzóna
2020. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van a cégnél közös konyha. Ott nyugodtan odamehetsz azzal, hogy szia, Anna vagyok, új vagyok még itt, nem tudod, hogy véletlenül ez meg amaz hogy működik ennél a cégnél?

Elmondja blabla..

- Egyébként te mivel foglalkozol?

Ó látom lasagnet hoztál ebédre? Én is imádom. Figyelj holnap nem lenne kedved együtt ebédelni?

2020. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Kérjél segítséget tőle. A férfiak imádnak egy "segítségre szoruló" lányon segíteni. Nekem ez nagyon sokszor bejött


27N

2020. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:

Elszívtok egy közös kv-t, cigit, közben beszélgettek unalmas témàkról.


Amúgy van valami siker?

2020. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez Aszód?
2020. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!