Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi ezt h valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt h valójában nem mellettem akar lenni?

Figyelt kérdés

Egyik fiú haverom próbálja húzni az agyamat, flörtölgetni, de közben meg van kapcsolata. Szexuális jellegű célzásokat tesz és amikor engem hallgat néha oldalra fordítja a fejét, közeledik és nézi a számat.

Egyszer kíváncsi voltam a reakciójára hogy mit tesz ha nem húzódom el, hát nem csinált semmit, ekkor szajon csókoltam, mikor nyelvesbe vittem volna át a dolgot eltolta a fejem és megölelt. Akkor ez neken nagyon rosszul esett, becsapva éreztem magam. Úgy vettem hogy nem akar semmit, emiatt hagytam a fenébe. A kivetkező talin megint elkezdett kizeledni, nézni a szemeimbe, mint múltkor csók előtt, akkor én fordítottan el a fejem. Azóta is próbálkozik ezzel.

Eltelt 3 hónap, megint csókhelyzetbe akart hozni, direkt meg is csókoltam, errr meg már visszacsókolt.


Mi történhetett hogy vissza mert csókolni?



2022. ápr. 3. 12:11
 1/6 Laylah ***** válasza:
100%
Szórakozik.
2022. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ebben mi a jó neki? Mert nekem semmi
2022. ápr. 3. 12:19
 3/6 Laylah ***** válasza:
100%
Az, hogy szórakoztatja... max lefekszik veled, és ennyi. De mivel úgy tűnik, hogy nem bírsz magaddal, végig nyugodt szívvel állíthatja majd, hogy te másztál rá, és igaza lesz.
2022. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De konkrétan semmi sem történik, abban mi lehet olyan szórakoztató?
2022. ápr. 3. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még pár hónap, és a bugyid is lecsúszik. Miért ne merne visszacsókolni?

Ha meg neked semmi, akkor minek mész bele? Nem akar téged, kalandnak jó vagy, egy kis önbizalom növelés neki.

2022. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Egotuning és ennyi... Ha érnél annyit számára, a csillagokat lehozná, teperne, a kapcsolatát meg átértékelné és lépne feléd.

Egyiket sem teszi, neked kell nyomulni... Szóval, te is tudod, hogy csak játszik veled, mert felturbózod az önbizalmát.

2022. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!