Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor valojaban mit is akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor valojaban mit is akar?

Figyelt kérdés

Van egy srac, tudja hogy en komoly kapcsolatot szeretnek, o viszont most nem (elvileg a vizsgai miatt, ami decemberben fog lezarulni). Azt mondta nekem hogy csak szex, de en nem mentem bele akar mennyire is jol esne. Nagyon magam alatt voltam mikor ezt kimondta, hogy nem akar semmi komolyat. Amiota ezt beszeltuk folyamatosan erdeklodik es ir is nekem. Parszor tett olyan celzasokat, hogy milyen jo lenne megdu*ni meg hasonlok, de megmondtam neki, hogy akar mennyire is teper, nem fog megfektetni. Fel volt haborodva hogy en mit ki nem nezek belole, en meg nem irtam vissza neki 2 napig. Ebben a 2 napban o folyamat irt, hogy mi a baj meg stb.. ma visszairtam neki es teljesen mas volt. Felhozta, hogy elmehetnenk moziba meg hogy nincs semmi hatso szandeka velem kapcsolatban.

Lehet, hogy jot tett hogy nem irtam vissza neki 2 napig es elgondolkodott kicsit, hogy valojaban mit szeretne? Mert tegnap beszelt kozos ismerosunkkel es azt mondta neki, hogy amig a vizsgaidoszak van addig nem akar tolem komolyat, de utana bmi megtortenhet, mert nagyon kedvel engem.

Mi a velemenyetek errol az egeszrol??


2015. nov. 29. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. nov. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kefélni.. és nem úgy mint Magdi anyus tette a drótkefével hanem csak

meg akar bránerezni

2015. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Siman csak dugni akar, csak most tobb erot fektet az egeszbe. Elhiv moziba meg ilyesmi, de ugyan az lesz a vege, jol meg leszel dugva.
2015. nov. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy ha egy nőnek a képébe mondom, hogy csak meg akarom ba..., majd két nap mosolyszünet után elhívom moziba, akkor már egyből azt feltételezi, hogy nagy hirtelenjében a pi... mellett a lelke is elkezdett érdekelni. Mindennap tanul valami újat Gyakorin az ember.
2015. nov. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

annyi a véleményem, hogy jó punci lehetsz, és úgy gondolta mivel az a terv nem válik be ahogy először próbálta, kicsit úgy tesz mintha komolyat akarna, hogy aztán egyszer megdughasson és viszontlátásra...

Egyik nap kimondta hogy megakar dugni, másnap meg hogy nincs hátsó szándéka...ne legyél már ennyi naív :D

Korotok amúgy?

2015. nov. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja és amúgy lehet hogy ő nem tudja mit akar...de te meg pláne nem :D


Ugye tudod hogy az állatok meg az emberek között annyi a különbség, hogy az emberek ki tudják mondani azt hogy nem?!

2015. nov. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg csak meg akar dugni. Ne legyél magad alatt miatta. Aki komolyat akar valakivel, az nem beszél és viselkedik így. Még ha össze is jöttök, amit nagyban kétlek miután megkapott, nem lesz valami nagy durranás a kapcsolatotok. Szerelemnek, vagy gyengéd érzelmeknek nyoma sincs részéről. Szex, meg max egy kis etye petye ami neki kell, ennyi. Vagy esetleg, hogy villoghasson veled. Ez a két napos pálfordulás meg jó poén, el ne hidd már :D
2015. nov. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindketten 20 evesek vagyunk :D

Koszonom a valaszokat!

2015. nov. 29. 09:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy komolyat nem akar tőled. Ha akarna tőled komolyat akkor nem hivatkozna vizsgákra vagy bármi másra, hanem már eleve moziba hívott volna és nem azt ecsetelné milyen jó lenne össze bújni...
2015. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kitartó a srác, téged meg lehet hülyíteni. Tudod mit akar, de ennek ellenére is foglalkozol vele, pedig nem egyeznek az érdekeitek. Ő csak dugni akar, aztán majd lesz valami, te meg életed párját keresed. :D
2015. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!