Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hagyott el a férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott el a férfi, aki elmondása szerint imádott és én vagyok neki a nagybetűs NŐ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én29, Ő33. Hónapok kellettek neki, hogy megbizonyosodjon róla, hogy nekem ő tetszik. Egy nap elkérte a telefonszámomat, miközben nálam fizetett és elhívott randizni. A negyedik randin feküdtünk le egymással. Minden nap ő keresett. 10ből 8x, ha most összeszámolnám, az átlagot.Nem volt nap, amikor ne hívott volna fel, naponta minimum 3x felhívott, de lehet még keveset is mondtam. Folyton kereste a lehetőséget, hogy lásson, pedig van egy 5,5 éves kislánya, akit egyedül nevel, mert a felesége akivel 12 évig volt együtt, szülést követően, agykárosodást szenvedett szegény. Mivel a gyereket egyedül neveli és mellette dolgozik és még építkezik is, elég nehéz beillesztenie a napjaiba engem, de amikor csak egy 10perce volt is, hogy oda érjen az oviba, ő akkor is keresett, hogy nem e jöhetne fel egy kávéra, hogy lásson. Nem volt egy ghostingolós pasi. Értelmes és érzelmes, őszinte férfi. Felesége tragédiája feldolgozása után,volt egy kapcsolata, egy évig, ahol ő volt a szerető, de a nő nem hagyta el a férjét miatta. Ezen a két komolyabb érzelmi kapcsolaton kívül, csak néhány próbálkozása volt, amik nem jöttek össze. Én nehezen kezdtem el megnyílni, mert előtte elhagytak, és nagyon váratlanul ért. Felhúztam egy falat, amit ez a férfi leakart dönteni,mert azt mondta, nagyon jól érzi magát velem, hogy imád, hogy kezd kötődni és ragaszkodni, fura ha nem alszom vele, hogy összeillünk, közös az értékrendünk,hogy bennem megvan az a plusz, ami neki kell egy nőben, hogy én vagyok a nagybetűs Nő számára, hogy eltudná képzelni velem a jövőt, és mikor egyszer megkérdezte tőlem, hogy szeretem őt? azt feleltem, hogy elkezdtem érezni iránta. Azt felelte rá, hogy hasonlóan érez ő is. Arra kért, hogy csak egy kicsit tartsak még ki, és hamarosan már az új házba fog hívni, nem oda, ahol most él.(egy kétgenerációs házban él a kislánnyal,ahol a másik lakrészben az anyósa apolja a feleséget, aki sajnos már semmit sem tud a külvilágról). Arra kért, hogy kicsit tartsak még ki. És most erre ő megy el... Nem értem. Olyan kapcsolat alakult ki közöttünk, amit még senkivel sem éreztem. Erre egyszer csak megkérdezi tőlem, hogy én mit érzek valójában iránta? Válaszolok neki. Majd csend. Te nem érzel így? kérdezem. És nem a válasz. Hogy nem érez így, ha imádott és tervezett velem, és azt mondta, hogy bennem minden megvan amire vágyik egy nőtől? Azt megértem, hogy ilyen rövid idő alatt még nem szerelmes, hiszen a találkozásaink minősége kevés ahhoz, hogy belémzúgjon. Egy kisgyerek elé nem állhatsz oda, akinek az anyja a másik oldalon a világáról sem tud, és lányom, ő az új barátnőm. Persze ismertem a kislányt, elkezdtünk összeismerkedni, de még nem a barátnő verzió volt előadva. Ezért általában meseolvasás után mentem át hozzá és aludtam ott,majd reggel mentem.Vagy ő jött, amikor épp volt egy pici szabadideje. Aki iránt nem érzek semmit, az iránt nem fektetek be energiát. Azt gondolom, hogy nem hagyott időt nekünk, hogy tovább fejlődjenek az érzései. Hogy is hiányozhatnék neki, ha napi szinten 3x4x is felhívott és mindig azt akarta, hogy este vele legyek? Érdekes, hogy hónapokat öltött abba, hogy felmérje a terepet, de 2 hónapot sem érdemelt a kialakuló kapcsolatunk. Érdekes, hogy állítása szerint semmit sem érez, de míg együtt voltunk, csodálatos volt velem, és imádott. Arra kért, hogy lehet időre lenne szüksége, de ha valaki nem szerelmes, minek neki idő? Aztán elküldtem, hogy menjen. Vagy 4x szóltam rá, hogy menjen már!! És még mindig ott állt, ült, mászkált fel alá. Azt mondta magáról,hogy tiszta hülye vagyok, miért van bennem ez a gát, ha amúgy minden jó velem? Ez 4 napja történt. És én szeretem. Megőrülök, hogy nem hallom a hangját. Hogy bírja ezt, amikor minden nap rengetegszer hívott?! El vagyok keseredve. Sok fiúval ismerkedtem már, egész sok párkapcsolatom is volt. De ilyen eggyéválást még senkivel sem éreztem. És tudom, hogy ő is érezte azt,amit én.

2022. ápr. 4. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Holtbiztos hogy van neki más.
2022. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ezt az új házas dolgot nem tudta megugrani.
2022. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Érdekes a pali...
2022. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha a felesége 12 éve beteg, ezidő alatt egyetlen nővel volt bármiféle kapcsolata akkor nem csoda, hogy azonnal az első szembejövő nő iránt ezeket akarja érezni.

Adj neki időt. Ha őszinték voltak az érzései úgyis keresni fog.

2022. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na pl. ezert nincsenek már illúzióim a párkapcsolatot illetően, mert rengetegen vetítenek, színlelenek, vagy a pillanatnyi érezelmeik irányítják, mint a szélkakas annyira labilis az illető. Engem nem lep meg, azert ez tök jó mert jol megsajnaltatja magat a beteg feleséggel ez a tag is, gondolom több nőt szédít majd ha megkapta őket és ráunt, hoppon hagyja őket. Ennyi.
2022. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: Kérlek figyelmesen olvasd el a történetet. NEm 12 éve beteg. 12 évig alkottak egy párt. Majd összeházasodtak X idő után, és a gyerek születése után lett beteg. Tehát 5.5 éve. Nem ő volt az egyetlen nő, akivel lefeküdt, akibe szerelmes volt. Ezt is írtam, hogy utána volt még egy kapcsolata. Nyilván szeretőnek lenni sem egészséges, főleg ahol nem a szeretőt választják, biztos koppant egyet. De utána randizgatott, volt akivel eljutott a szexig is, de nyilván nem 100 meg 100 nővel ismerkedett meg.


5-ös válaszoló: Nem gondolom, hogy vetített volna. Hidd el, aki ilyen traumán esik át, és évekig ápol egy nőt, akiről tudja, hogy már sosem lesz a régi, az akit megismert... Abban megváltozik valami. Nem virágról virágra szálldosásra vágyik, hanem végre boldog akar lenni, megtalálni a társát. Ezt ő mondta. De megértelek téged is, miért gondolkozol így.

2022. ápr. 4. 12:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Úgy írom, hogy nem ismerem a szereplőket:

Lehet, igazat mondd és tényleg kiszeretett belőled, mert valami olyat látott meg, ami már nem annyira tetszett. Vagy eddig se téged szeretett, csak amolyan nagyszájú típus, aki csillagokat is ledumálja és szinte ő is elhiszi, mert beléd vetítette a hiányait. Két hónap nem túl sok idő...

Aztán az is lehet, hazudott valahol a történetben, nem tudom, mennyire láttál bele az életébe. Mondjuk nem is építkezik, hanem mással találkozgatott. Vagy nincs is beteg felesége, hanem van egy egészséges, aki csak elutazott.

Ha igaz minden, az is lehet, hogy mégsem akaródzik a szerep, hogy egy magatehetetlen betegtől kell elválnia, és el kell szakítani a lányát is az anyóstól, aki simán lehet, hogy pótanyukája is, tehát a gyerek is kötődik hozzá, na meg egyedülálló szülőként jól jött a segítsége gondolom.

Persze az is lehet, valami ezredik dolgot szégyell, ami miatt úgy érzi, te jobbat érdemelsz. Mondjuk mégsem akar több gyereket, rólad pedig tudja, hogy igen.

Én a helyedben várnék pár napot, aztán írnék neki, hogy azért kíváncsi vagy a miértekre. De sokszor a szakítás ilyen tehetetlenséggel jár, amikor nem kapunk választ és így nem is érthetjük meg, egyáltalán tőlünk függött-e és mit kellene tanulni belőle.

2022. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló: Kiszeretni nem szerethetett ki belőlem, ha nem is volt szerelmes.

Igaz, hogy építkezik, mert többször voltam kint az építkezésen.

Igaz, hogy a felesége akitől épp vál, az történt, amit elmesélt. Onnan tudom ezt, hogy azért kért meg, hogy "tarts még ki egy kicsit kérlek", mert mindig hallottam a másik épületből olyan hangokat, amit a lelkem nehezen bírt feldolgozni. Hallottál már olyat, amikor egy agysérült ember nem tud beszélni, csak hörgő hangot kiadni? Amikor az édesanya a saját lányával üvőlt, mert már ő is bedilizett a bezártságtól és attól,hogy a saját gyerekét temeti? CSúnyán fogalmazva. Azok a zajok amiket én minden este mikor átmentem,és reggel mikor elmentem,hallottam, szörnyűek voltak.Onnan tudom, hogy igaz történet, hogy egyszer mikor átmentem a férfihoz, véletlen nyitva maradt a közös ajtó, ami a két ház között van, és az anyósa benyitott...

Ami a nagyi kötődését illeti, semmi ilyen nincs,hiszen hiába egy kétgenerációs ház, a gyerek alig látja bármelyiküket is. Pótanya ezért semmiféle képpen sem lehet,mert szegény nagymama már teljesen beteg mentálisan is. Hihetetlennek tartanám,hogy legyen más nő az életében,amikor azt a 10 perccet is velem tölti, amikor az oviból már kb elkésett. Mikor még az oviba érkezve is velem telefonál, mikor veszi fel a gyereket, és akkor is velem akar beszélni.

2022. ápr. 4. 12:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Megértem, hogy nagyon bánt a dolog.


"és mikor egyszer megkérdezte tőlem, hogy szeretem őt? azt feleltem, hogy elkezdtem érezni iránta. Azt felelte rá, hogy hasonlóan érez ő is. Arra kért, hogy csak egy kicsit tartsak még ki, {...} És most erre ő megy el... Nem értem. Olyan kapcsolat alakult ki közöttünk, amit még senkivel sem éreztem. Erre egyszer csak megkérdezi tőlem, hogy én mit érzek valójában iránta? Válaszolok neki. Majd csend. Te nem érzel így? kérdezem. És nem a válasz."


Szóval ha jól értem, kétszer kérdezte meg, hogy szereted-e és először azt mondtad, hogy alakul a dolog, erre ő is azt mondta, hogy dettó. Másodszor meg azt mondtad, hogy igen, ő meg azt, hogy nem.


Szerintem ez nagyon szomorú, mert akármi is az igazság, ezt nem nagyon lehet helyrekalapálni. Ez mégis milyen játék volt? Ha azt mondod, nem, akkor ő igen? Ha azt mondod, igen, akkor ő nem? Vagy mi ez pontosan?


Azt akartam írni, hogy ez még fog alakulni, biztos vagyok abban, hogy fog még keresni és szerintem sem csak egy futó kaland voltál neki, sőt.


De ahogy elkezdtem írni, valahogy mérges lettem. Rakjon rendet a fejében, de ne rajtad verje le a bizonytalanságát meg a sérültségét.

2022. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tanultam meg, hogy ne azt nézzem ki mit mondd, hanem hogy mit csinál, ha ignorál vagy lekoptat, mindegy mit mond, mennyire szeret meg te vagy neki a nagy betűs nő, de lehetne meg sorolni akkor is van valami gebasz ebben a történetben. Nekem is azt mondta az exem, hogy én vagyok az "élete értelme", aztán ott szúrt hátba ahol tudott, rengeteget hazudott, megcsalt stb.
2022. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!