Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lány, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány, egy hónap múlva lesz a születésnapja. A "történetünk" elég hosszú, nem írok le mindent, megismertük egymást, éjjel nappal beszéltünk, találkoztunk, imádtam (imádom), ő is imádott.

Figyelt kérdés
Szóval az a gond, hogy három év korkülönbség van köztünk (ő az idősebb), ami egyébként nem nagyon látszik meg, az elején kicsit zavarta, de aztán úgy láttam rajta, hogy elfogadta. Egyik nap találkoztunk, órákon át beszélgettünk, miközben fülig ért a mosoly mindkettőnk száján, úgy éreztem (érzem), Ő az igazi! Megölteltem, és a fülébe súgtam, hogy szeretlek, na itt a hiba. Akkor tudta meg, hogy pár hónap múlva elutazik külföldre, több évre, ezért nem akart semmit, én természetesen mondtam, hogy megvárom, nem érdekel mennyit kell várni, és igen, vártam is volna rá, mert ismerem magam, és képes lettem volna rá, és ezt ő is jól tudta. Aztán pár hét múlva kiderült, hogy még sem utazik, aztán eléggé össze vissza volt minden, nem alakultak jól a dolgai, egyre kevesebbet beszéltünk, sokat utazott, alig volt itthon. Most néha néha váltunk egy két szót, de ha meglátjuk egymást még mindig mindkettőnknek fülig ér a mosolya, továbbra is imádom. Szóval most lesz a szülinapja, arra gondoltam, hogy kéne küldenem titokba egy virágot neki, úgy hogy senki se tudja, mivel a legtöbb barátom is már hülyének néz, hogy ezek után, illetve ennyi idő után még mindig itt tartok, tudom én is, hülye vagyok (vagy csak szerelmes. ), de nem tudok mit tenni. Szóval mit szóltok ehhez a virágos dologhoz, egy utolsó próbát megér? Vagy hagyjam, és ennyi? Hozzáteszem, senkiért sem "küzdöttem" még ennyit.

2012. szept. 3. 16:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ez az egész olyan "meseszerű", nagyon sok mindenbe megegyezünk, főleg a jó dolgokba, tökéletesnek tűnik az egész, de tanácstalan vagyok...
2012. szept. 3. 16:21
 2/3 Mókusgyilkos ***** válasza:
jaja tökéletesnek tűnik azt leszámítva h nincs semmilyen "egész" v bármi hasonló.
2012. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy tökéletesnek tűnt az egész kapcsolatunk.
2012. szept. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!