Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális a 29 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a 29 év kor különbség? 19/L

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok a párom 48 és fél éve vagyunk együtt. Mindig is volt egy fétisem, engem az idősebb férfiak jobban beindítanak mit a korombeliek. Volt már kapcsolatom korombeliekkel is de mindig úgy éreztem hogy nem vonzódok hozzájuk úgy mint egy 40+os férfihoz, meg sokkal érettebbnek érzem magam a koromnál mert mindig is idősebb férfi haverjaim voltak velük jobban megértettuk egymást. Szexuálisan is jobban beindít a nagyobb korkülönbség, férfiasság.Nem a pénz miatt vagyok a párommal mert egyszerű munkás ember csak ad magára nagyon sokat ( mikor megismertem nem mondta el hány éves azt hittem 35 körül van). Apa komplexusom is lehetne mert apukám bántott kiskoromban de szerintem nem ez az oka. És nem tudok rájönni mi az. Lehet hogy aberrált vagyok hogy szívesebben szexelek idosebbel vagy nem tudom. Szerintetek? És a másik kérdés hogy ez gáz e (mármint a nagy korkülönbség köztünk)? Mindketten szeretjük egymás és szerintem eddigi kapcsolataim közül o szeret a legjobban. Mar a gyerek tervezés is szóba jött jövőre. Neki meg nincs gyereke es En meg fiatal anyuka szerettem volna mindig is lenni (mikor fiatalabb sraccal voltam akkor is ez volt a véleményem hogy 20-22 évesen En mar gyereket szeretnék) nektek mi a véleményetek erről az egészről? En büszke vagyok a paromra es lehet hogy ez is aberrált dolog de En szeretem azt ha megyunk valahova es látják a kor különbséget es tudják hogy nem a lánya vagyok hanem a barátnője.
2022. ápr. 12. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha a férfi az idősebb, akkor igen.
2022. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez márpedig apakomplexus, főleg hogy írod is hogy bántott. Nem rosszból mondom.
2022. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Itt valamelyik, de leginkább mindkét fél kettyós.
2022. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es. Gondolkodtam már en is ezen csak előtte mindig fiatal pasijaim voltak hosszú távon. ( rövid távon pedig idősebbek de lehet azért mert ok csak szexelni akartak es nem ugy mint a mostani parom aki mar fel éve ugyan ugy szeret es nem a szex miatt) de lehet igazad van es apa komplexusom van.
2022. ápr. 12. 20:11
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as. Elfogadom hogy”kettyósok” vagyunk de kifejtenéd miért?
2022. ápr. 12. 20:12
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gáz. Mire elvégzi a gyerek az iskolát, a papát már pelenkázni kellesz.
2022. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szituban nagyon nem jó. Ez így rettenetesen sok.
2022. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég gáz.


Egy 48 éves ember már nem idomul, nem simul a másikhoz, nem alkalmazkodik. Nem érdekel, mennyire kockás a hasa és mennyire feszes a bőre, természetében öregszik az ember először.


Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy a tiétek egy egyenrangú kapcsolat.

2022. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen több hosszú távú kapcsolat, meg pár rövidebb. Szerintem te nem vagy tisztában ezekkel a fogalmakkal.

Innentől meg felejtős, hogy érettebb vagy a korodnál. Maximum testben.

Önismeretet kéne fejleszteni.

2022. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom azt, hogy baj van veletek, inkább úgy fogalmaznék, hogy neked ez hosszú távon nem feltétlenül lesz jó... Pár év múlva érteni fogod, miért!...
2022. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!