Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintek az normàlis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuzu82 kérdése:

Szerintek az normàlis hogy egy 16 èves làny egy 25 èves csàvoval jàr?

Figyelt kérdés
Szerintem egyàltalàn nem, nagyon cikinek èrzem a csàvo szempontjàbol. A làny a volt baràtnom, aki osszejott a szomszèdjàval. Ilyen korban egèszsègtelen ès NEM NORMàLIS egy 10 èves kor kulombsèg, fel lehetne jelenti a palit.

2018. jún. 29. 15:55
 1/6 anonim válasza:
35%
Nem lehet feljelenteni és ne irigykedj!
2018. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
48%
oszt' neked ehhez mi közöd van?
2018. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Eléggé aberrált az a pasi, aki 25 évesen egy gyerekre hajt... a barátnőd majd idővel belátja, te úgysem tehetsz semmit. Nekem is volt barátnőm, aki fiatalon tíz évvel idősebb férfivel volt. Engem is leoltottak itt gyakorin, hogy minek szólok bele, biztos féltékeny vagyok stb...aztán nekem lett igazam, a pasi csak manipulálta és kihasználta.
2018. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

A "normális" az nem egy mindenek felett álló igazság, az a te egyéni értékítéleteid(normáid) halmaza.


A cigányságnál "normális".

Nálad nem "normális".


Grúziában többférjűség van, erre vannak szocializálva.Ott ha egy nő nem tud kiszolgálni akár négy férfit akkor a többi nő szerint nem "normális".


Ez a kifejezés annyira szubjektív, hogy a használata a gyakorlatban értelmetlen, viszont jót lehet rajta veszekedni, remek táptalaj az alacsonyabb rendű emberi Ego-nak, "service to self".


Egy civilizáció sikeressége azon múlik, hogy milyen hatékonyan reagál a kihívásokra.


Civilizációnk jelenkori legnagyobb kihívása az egység felismerésének képessége.Atommagot hasítunk, embereket juttatunk az űrbe, de leragadtunk a törzsi háborúk szintjén.Így történhet meg, hogy habár technológiailag kezdünk fejlődni, de érzelmileg nem tudunk, ezért ön és közveszélyesek vagyunk.


Az Egy-ség felismerése az Egy-Én felismerésével kezdődik.Service to others...


Univerzum...Uni=1.


A te "Én tudom" állapotod egy olyan vibrációs frekvencia ahol az "Egy"-ség megoszlik, és megjelenik annak majdnem legsűrűbb tudatossági szintje, az Ego.


Az elfogadás az út a forrásenergiába.Ne csak a különbségeket vedd észre, a hasonlóságokat is, és először mindig magadba tekints.


A kritikus dühöd pótcselekvés.

2018. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Igen, az. Ráadásul az ő dolguk.
2018. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a Gruziàs dolog azèrt nekem elèg nagyon kamunak hangzik. Egyèbkènt ja, egyetèrtek a sok clisève amit itten irogattàl.
2018. jún. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!