Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randizgatok egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal, aranyos, kedves, szerintem passzolunk is egymáshoz. Az a típus, akivel lehet jövőt tervezni, de közben másra vágyik a szívem. Van értelme ilyenkor belemenni a dologba? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sajnos már nem vagyok tini, az én koromban már az ember inkább a családalapításra gondol, és úgy választ párt. Ez a srác ennek tökéletesen megfelel, passzolunk is, de jön a de. Van egy nálam 5évvel fiatalabb, még a felnőtt élete elején járó srác, akivel munkakapcsolatunkból adódóan nem lehet(ne) semmi, ráadásul ő az a típus, akinek a nő csak a szexre kell. Ezt ő úgy fogalmazta meg, hogy először feküdjünk le, aztán ha az jó, akkor meglátjuk a többit. Öreg vagyok én már bohócnak, ellenben valamiért mégis annyira vonz szexuálisan és mindenhogy ez az egész, hogy nem tudom kiverni a fejemből. Ráadás nehezítő tényező, hogy a barátnőjével éppen se veled se nélküled kapcsolatban vannak. Utálom magam azért, mert így érzek. Tudom, hogy melyik lenne a felnőtt döntés, de valamiért annyira nagyon vonz a “rossz döntés” hogy folyamatosan csak tépelődök. Nem akarom megbántani a “jófiút” sem. Hogyan jussak magammal dűlőre?

2022. ápr. 12. 20:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Szedd fel mind a kettőt, oszt majd meglátod.
2022. ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%
Nincs értelme. Aranyos, kedves, megbízható férfiakra nem nedvesedik a punci, az ilyenekhez nem tudtok vonzódni.
2022. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jó fiú már most nem vonzz annyira téged,akkor kár belekezdeni és megbántani.

A másik srác meg egyértelmű hogy mit szeretne,ezt viszont te döntöd el hogy megéri-e az egyéjszakás kaland.

A leírtakból nem vagy az a fajta lány,viszont én amondó vagyok hogy lehet kellemeset csalódni valakiben.

27/N

2022. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem, de a jófiú biztos nem. Ha boldog akarsz lenni, olyat keress, akiért annyira odavagy, mint a fiatalabbért, de lehet rá szamítani, építeni, megbízható. Ez a nem könnyű, de van ilyen és meg kell találni.

Olyan kapcsolatba ne menj bele, aki mellett már most másra csorog a nyálad. Ez csak megalkuvás lenne és időveszteség. Nem fogsz beleszeretni, ne áltasd magad. Túl fiatal vagy ahhoz hogy elásd magad.

2022. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se lesz neked most ideális a jófiú sem. Mert folyamatosan a másikon kattogsz.

Általában itt nem is maga a személy a kulcs, hanem az az izgalom, amit az egész helyzet nyújt. Ez jelen esetben szerintem az egyéjszakás vagy maga a kaland, hogy csak a vágyak alapján összebújj valakivel. Lehet, hogy még nem volt ilyened. Ez azért veszélyes játék, mert ha megtörténik, kétfelé vezethet az út. Az egyik, hogy rájössz, hogy ez nem több annál, ami - szimpla szex. Nem adja meg, amit egy nő érzelmileg is igényel, hamar kiábrándulsz belőle. A másik, rosszabbik eset... hogy elkezdesz többet belelátni, beleszeretni a férfiba - akibe nem kéne. Itt kezdődnek az igazi gondok. Voltam már mindkettőben, a másodikból elég nehéz kijönni, mert az ilyen pasik nagyon értenek a csábításhoz, hogy hogyan tartsák fenn a látszatot hogy ebből több is lehet. Az ő specialitásuk a se veled se nélküled viszony. Ami pedig a legnagyobb időrabló.

Szóval summa summarum próbáld ki az egyéjszakást, de lehetőleg ne ezzel az emberrel, mert nála jó eséllyel megvan, hogy többet fogsz belelátni. Utána máshogy fogod látni a dolgokat, és jobban fogod tudni értékelni a jófiúkat - de nem ezt a jelentkezőt, ő már most sem fogott meg eléggé sajna.

2022. ápr. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarsz elköteleződni, hanem csak szexelni ahogy jól esik. Ez egy anonim oldal, nem kell szégyelned.
2022. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
26. Szeretnék elköteleződni, de úgy, hogy ne érezzem azt unalmasnak. Remélem érted mire célzok.
2022. ápr. 26. 19:52
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell most egy életre döntened. Mindig csak abba menj bele, amit szeretnél és jólesik.
2022. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!