Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ha valakit mondjuk orvosként zavar hogy a párja nem tanult ember és olyan munkahelyen dolgozik ahová diploma sem kell?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Sok maszek jobban keres a diplomásnál. Bár igazából attól hogy valakinek van vagy nincs diplomája, nem jelenti azt hogy buta lenne. Lehet olyan diplomás is akit épp csak átrugdostak egy kettessel, de semmit nem tud, meg lehet egy olyan szaki aki az életkörülményei miatt nem jutott be egyetemre.
2022. ápr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően én rendbenvalónak tartom azt, ha egy tanult ember nem akar párkapcsolatot egy nem tanult emberrel. Azt viszont nem tartom normálisnak, hogy valaki annak ellenére összejön egy másik emberrel úgy, hogy zavarja a végzettségnek a hiánya. Vagy fogadja el úgy, ahogy van, vagy keressen mást, aki megfelel a preferenciáinak.
2022. ápr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

A normális relatív, mindenkinek más a normális.


Én diplomás vagyok (közgazdász, nem orvos) és jelenleg is egyetemre járok. Tapasztalatom szerint, sok esetben a szakmávak rendelkezők nézik le sokszor a diplomásokat. Najó, nem az orvosokat, de nekem is mondták már, hogy azt hitték a közgázon semmit nem kell csinálni. Aláírom nem egy orvosi, de azért azt hogy semmit, az nagyon nem igaz.


Természetesen akinek nem inge ne vegye magára, NEM azt mondom hogy az összes szakmával rendelkező, hanem hogy találkoztam már ilyennel.

Ellenben egy diplomás/egyetemista ismerősömtől se hallottam olyat, hogy lenézne bárkit aki nem az. Természetesen ez se jelenti azt h nincs.


A kérdésre válaszolva: mindenki azt var el amit akar. Hogy összejön-e vagy sem az más.

2022. ápr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont mindegy hogy mit végzett nem az számít.
2022. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális, és ez nem a pénzen múlik. Tudom, hogy sok burkoló meg kőműves vállalkozóként jelentősen jobban keres, mint mondjuk egy tanár, mentős, ápoló, szocmunkás, stb, mégis ez utóbbi halmazból választanék párt, ha kéne, mert nekem fontos hogy hasonló életutat járjunk be. Ami önkéntelenül is magával hoz egy rakás hasonlóságot majd az életünkben. És ez nem azért van, mert szerintem a szakik butábbak vagy műveletlenebbek lennének, egyszerűen csak nagyobb a merítés, ahonnan választhatnék. Biztosabb lennék a döntésemben így.

De ha valaki pl orvosként összejön egy diploma nélkülivel, annak ellenére, hogy amúgy normális esetben zavarná a diploma hiánya, akkor utólag már nagyon nem érzem sem korrektnek, sem normálisnak ha ezt felhánytorgatja. Ez egy olyan tény, ami a nulladik pillanattól kezdve ismert, utólag ezen hápogni kifejezetten gonoszság.

2022. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek vezetőket akiket zavar. A párjukat betették iskolába hogy magasabb legyen a végzettsége es magasabb munkakorokben legyen es ki is fizették nekik
2022. ápr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy ha ez zavarja, akkor eljutottak odáig, hogy a párja.
2022. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is normális. De én máshogy látom a dolgot. Amennyiben van egy ember aki nem diplomás , hanem valamilyen szakmában dolgozik, de szereti , vannak elképzelései a jövővel kapcsolatban , akkor ez miért lenne baj? Azonban , ha az illető nem tanult , nem tudja mit akar a világtól csak tengődik jobbra-balra , akkor egy tanult céltudatos embernek miért kellene ezt elviselnie? Teljesen más világ a kettő. Azért itt nem csak annyi van hogy tanult nem tanult . Ezekben a csoportokban teljesen különbözőek az emberek. Én közgazdász és jogász vagyok , ha az illető intelligens , céltudatos vannak elképzelései ám nem diplomás , akkor nem zavarna , de az olyan emberektől akik csak vannak és várják azt a bizonyos galambot , azt sem tudja mit kezdjen magával , nos én nem kérnék az ilyenekből. Egyébként nem hiszem hogy csak az orvosoknak vannak ilyen elképzeléseik.
2022. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!