Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 26 évesen nulla egzisztenci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen nulla egzisztenciám van és soha nem volt munkahelyem, akkor teljesen logikus, hogy a barátnőhiány a legkisebb probléma az életemben?

Figyelt kérdés
Mamahotel, éveken keresztül tartó céltalan és sikertelen tanulmányok, tucatszámra történő állásinterjús visszautasítások, nulla megtakarítás, az előbbiek miatt pedig kialakult konstans szorongás és depresszió valamint szociális izoláció. Vagy ezek nem lehetnek kifogások és simán lehetne barátnőm ennek ellenére és nem foghatom ezekre, hogy nincs barátnőm?

2019. nov. 9. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ez a legkisebb problémád. Következő kérdés?
2019. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

Ne legyen ilyen állapotban.

Tedd magad rendbe:

- Pszichológus

- önfejlesztő irodalom

- piacképes szakma

- Egzisztencia építés

- kezdj el kondizni megfelelő étrenddel

- Külön albérler


Igen most kisebb bajod is nagyobb,hogy nincs barátnőd.

Most lepontoztan de barátnőhöz kell stabil háttér,addig szerintem semmi értelme.

Én 26 éves koromig nem csajoztam mivel nem voltak meg az alapok.

2019. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
,,Most lepontoznak" akart lenni.
2019. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is.
2019. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz bnöd amikor akarod. Kiszagolják az önbizalom hiányt, de az lehet munka és pénz mellett is.
2019. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

26 év alatt, miért nem lett elérhető célod?


Sereg, rendőrség, MÁV, posta,... ezek mindenkit felvesznek!


Ha ezek se mennek, akkor igen, egy senki/semmi vagy!


Biztonsági őrség? Étterem? Nagy bolt? Ezekkel mi a gond? Ja, hogy dolgozni kell?

2019. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2%

Higy a büdös p***ba süllyednek emberek addig, hogy 25 évesen egyszer sem emelték fel a valagukat dolgozni?! 16 éves korom óta melózok. A legkésőbb kezdett ember körülöttem 22 volt, de neki 3 diplomája van.


Ne haragudj, de MI A JÓ BÜDÖS FRANCOT TUDTOK TI MAGATOKKAL KEZDENI ÉVTIZEDEKEN KERESZTÜL A SEMMITTEVÉSBEN?!

2019. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg tróger van, akinek simán van nője, akár egyszerre több is.


Személyesen ismerek olyat, aki a kérdezővel megegyező helyzetben volt, mégis ragadtak rá a nők.

Csak négyszemközt mondta a gyerek, hogy kellemetlen már hogy az anyjáék pénzéből vesz ajándékot a barátnőjének, mert sajátja lényegében nincs (25 volt akkor).


Szóval felesleges itt jönni az egzisztenciás dumával, mert nem ezen múlik.

2019. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

#8


Ez nem lesüllyedés kérdése.

16 éves korától csak az dolgozik, aki rá van szorulva.

Ahol tudják az embert támogatni, simán megteheti hogy csak az egyetem után kezd el melózni akár 26 évesen.

2019. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!