Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem igazán értem a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán értem a jelenlegi történéseket?! Miért ír ilyen ritkán?

Figyelt kérdés

Talán nem helyes a szerelem kategória, csak félig. A szakításom után felkerestem egy régi nagy szerelmem akivel nem lett sajnos köztünk kapcsolat, évek kellettek mire továbbléptem egy másik kapcsolatig.

A lényeg hogy most bátorságot vettem, bekövettem instagrammon, majd kb két hétre rá egy ferde este után reagáltam egy történetére.


Mi amúgy nem váltunk el szép viszonyban, szerintem rólam megvolt neki is a véleménye.

A lényeg hogy feltűnően könnyen elegyedtünk beszédbe. Nem próbált lerázni, hosszan válaszolt, kérdezett engem. Aztán elkezdtünk trécselni, de kb 1-2 naponta ha válaszolt. Viszont akkor nagyon hosszú üzenetekben, és érdeklődve, reflektálva a dolgaimra.


Aztán egyszercsak elnézést kért hogy pár napig nem lesz, majd kb 10 nap elteltével megintcsak válaszolt.


Most ez gyerekesnek meg tini kategóriának tűnik de ha nem ér rá írni akkor a törteneteim miért nézi meg? Illetve ha annyira le akarna rázni, megtehetné hogy nem reagal és kész. De nagyon nyitott, érdeklődő, de megvan köztünk a távolságtartás is.

Legyek türelmes, vagy mégis mi legyen? Jó vele beszélgetni, sosem felejtettem őt el, és érdekelne hova tartana ez a történet. Csak ezeket a válaszok közti napok eltelését egyáltalán nem tudom hova rakni, hogy most hagyjam, de végeredményben meg egy regénnyel reflektál rám

22/L



2022. ápr. 14. 22:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hu ez a kerdes! Tenyleg nem lett belole semmi. Kb fel evig ment ez a hosszu beszelgetes, jo sok napos kihagyassal. Mikor mar rauntam az egeszre, o akkor kezdett el flortolgetni velem, en utana megismerkedtem massal igy elhalt a beszelgetes. Volt egy ket gyengebb probalkozasa, de szerintem o maga nem mert lepni es csak az egombol taplalkozott, abbol hogy figyelmet adtam neki. Tenyleg nagyon lecsovesedett mar bocsanat a szoert, mint ferfi sose tudtam volna ra mar ugy nezni. Elengedtem a dolgot, kikovettem mindenhonnan es lezarultak a dolgok.

Szerintetek is csak a figyelmem kellett neki de nyuszi volt kezdemenyezni?

febr. 16. 22:27
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a válasz az, hogy nem érdekelted eléggé. Mondom ezt férfiként, férfi fejjel és nézőpontból. Egyrészt ismerem ezt a fajta gondolkodást, másrészt több dolog is arra utal, hogy így van - bár ez nem zárja ki azt sem, hogy nem is mert lépni. De pl. amikor azt írod, hogy "volt egy-két gyengébb(!) próbálkozása", meg a 8-as válaszodban, hogy nyilvánvaló flörtöt/utalást tett rád, mégse lett belőle érdemben semmi (vagyis, ez is csak egy erőtlen próbálkozás volt). Kicsit olyan érzésem van, hogy ha túl távol vagy, akkor visszahúz (de erőtlenül), ha meg túl közel vagy, akkor meg még annyira sem érdekled, mint amikor erőtlenül érdeklődik. Márpedig jó régóta ismeritek egymást, nem hinném, hogy csak bátortalan lenne, ennyi hónap ismeretség után. Valószínűleg szerette volna, ha kialakulnak benne mélyebb érzések, de ez nem következett be, de azért az is jól esett neki, hogy van egy nő a közelében, akinek élvezheti a figyelmét.

Ez a meglátásom.

febr. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!