Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, azt a nőt, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, azt a nőt, akivel szexeltek, de nem akartok tőle komolyat, becézgetitek?

Figyelt kérdés
Azt írta nekem "Milyen napod volt Bébi?" 🥰🥰🥰

2022. ápr. 23. 00:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

30-as kérdésére engem is érdekel nagyon a válasz.

48F

2022. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
66%
Férfi a kérdező ! Xdd igazából csak a mai nőket akarta tükrözni ezzel a kis kitalált sztorival.. de egyesek jól bekajálják ..
2022. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is férfi. Nő így nem ír.

Egy szűz kis incelke előadását olvashattuk.

2022. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, nem találok ki történeteket unalmamban.

30-as válaszoló: Nekem csiklóorgazmusom van általában, de vele volt spriccelős is, úgy, hogy ujjazott közben. És ilyen sosem volt senkivel! De hüvelyi sem. De nekem orgazmus nélkül is jó a szex, ha azzal csinálom, akit szeretek.

Amúgy a vad szexet szereti. És imádom az ilyen pasikat, akik nem akarnak a szexuális teljesítményükkel felvágni a külvilágnak, hanem csak kettőnkre tartozik, és a halószobában marad. Mert amúgy meg egy mélyérzésű udvarias, "komoly" férfi, akiről nem gondolnám, hogy szereti ezeket. Kikötözés, fojtogatás, hajtépés stb:D Tegnap kérte, hogy előtte maszturbáljak, és utána rakta csak be.

És a jól baszik arra is vonatkozott, hogy tapasztalt, jól mozog, van érzéke hozzá, nagyon tudja, hogy esik jól, milyen pózokban. Pl. Párnát rak a fenekem alá, vagy a csípőm alá, miközben hátulról dug hason fekve. Meg úgy emelei fel a lábamat, hogy más szögből megy belém ilyenek:)) És olyan jól csókol...olyan szenvedélyes.

2022. jún. 12. 16:46
 35/40 A kérdező kommentje:

Mondjuk akik állítólag szerettek, nálam azok se próbálkoztak azzal, hogy én elélveztem e.

De tudom, hogy nem akar többet, pedig olyan szép pár lennénk:(

2022. jún. 12. 16:52
 36/40 A kérdező kommentje:

És nem kamu kérdés.

Ez a másik kerdésem

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2022. jún. 12. 16:54
 37/40 anonim ***** válasza:
Mi volt az értelme annak a kérésének, hogy önkielégíts és ő utána rakja csak be? Sorry, hogy terelgetlek ebbe az irányba, de hát az alap kérdésed viszonylag könnyen megválaszolható volt, viszont a"milyen egy férfi viselkedése, ha csak szexre akar használni?"-téma kimeríthetetlen számomra.
2022. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy ostoba szűz pasi ez a kérdező, úristen ez a #34-ese valami kegyetlen 😅
2022. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

37-es:

Mert izgatta. Meg szoktunk küldeni ilyen videókat egymásnak.

2022. jún. 12. 18:57
 40/40 A kérdező kommentje:
38as gondolj amit akarsz....
2022. jún. 12. 19:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!