Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért él még mindig az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él még mindig az a sztereotípia hogy a pasi nagydarab legyen, mert hogy meg kell védeni hogy biztonsàgban érezze magàt?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg él ez a sztereotipia?🤔
2022. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem van benne valami. Az előző párom alacsony volt és vékony és nem éreztem magam biztonságban, a mostani párom viszont magas és van súlya is, sokkal inkább biztonságban érzem magam. Ez van, le lehet pontozni, de nem én irányítom hogyan érezek🤷🏻‍♀️
2022. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

"de nem én irányítom hogyan érezek"


De igen, csak nem vagy tudatában annak, hogyan.

2022. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
De tudatában vagyok, de akkor is vannak olyan kódolt, melyről jövő érzések amelyek nem két nap felülírni, meg nem is foglalkozok vele.
2022. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én sem tartom vonzónak a vékony srácokat, nem esik olyan jól őket megölelni sem, mint egy nagydarab férfit.

Ez ösztönös dolog, megmaradt.

Ahogy a férfiaknak a nagy mell, széles csípő, így a nőknek a férfi erőségge.

De ahogy vannak férfiak akik a kis mellet szeretik, így vannak nők akik szeretik a vékony férfiakat.

2022. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Mi számít annak ? 103 kg vagyok. Gondolom a nők nem bánják ha a férfi meg tudja őket védeni.
2022. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem védelem kérdése. Magas nő vagyok, széles csípővel, nagy fenékkel. A magas, erősebb alkatú férfiak tetszenek, mert csak. Miért kell erre indok? Mintha azt mondanád, hogy a zöld a kedvenc színed, én meg mindenáron akarnék egy magyarázatot. Ez tetszik, és kész.
2022. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem ösztönvezérelt minden nő, nyugi.
2022. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ősi, genetikailag beivódott programok, régen ez volt a túlélés záloga! Hiába más a világ, az evolúció igen lassan változik. Egy nő jóval gyengébb fizikailag, mint egy férfi , az erős védelmezőhöz vonzódik ösztönösen.
2022. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8. Jajj hagyjuk már ezt, milyen rossz duma.

Magyarul, ha neked vonzó egy típus (legyen az hosszú haj, szép arc, jó popsi, nagy cici akármi) akkor azért tetszik, mert ösztönvezérelt vagy? Nem, hanem, mert az tetszik és kész, nem kell valamire rakenni...

2022. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!