Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan ember, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, akinek a Gyakori ezen csoportjában olvasott fäszságok, sztereotípiák hatására teljesen eltolódott a realitásérzéke?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 21:26
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:

Pontosítok a megfogalmazáson:


Olyan ember, aki biztosan tudja, hogy emiatt kezdett ő is sztereotípiákkal megtelni és frusztrált lenni?!

2022. ápr. 6. 21:28
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
Néha meglátom ezeket a fiatal 30-as nőket temető kérdéseket és kitérek a hitemből, aztán eltöltök egy hétvégét emberek között és rájövök, hogy az emberek durván 80%-ának a korabeliek a legvonzóbbak és még a 60-as néninek is bókolnak a boltban a 60-as bácsik. :')
2022. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném. A kérdésíró incel provokátoroknak van csak eltolódva, de ők meg nincsenek hatással a normális emberekre. Pont ahogy a kettes írja, minden szánalmas agymenésüket megcáfolja a valódi élet. Ide röhögni érdemes járni, vagy fogni a fejünket hogy de nagy az Isten állatkertje és milyen szerencsések vagyunk akik a kerítésen kívül vagyunk 😃
2022. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Megvallom, 10 éve vagyok kisebb-nagyobb kihagyásokkal Gyakoris. Régebben sokkal élhetőbb közeg volt, bár akkor is voltak kattantak. De ami most megy... Olvasom itt fél-1 órán át a kérdéseket, hogy este kicsit kikapcsoljak és mintha valami alternatív valóságba csöppennék. És a legrosszabb, hogy annyira rányomja a bélyegét a hangulatomra, hogy hajlamos vagyok másnap én is frusztráltan, kétballábbal kelni.


Váltanék más fórumokra, de még értelmes, magyar nyelvűt nem találtam... Nem is ez a lényeg, hanem hogy vajon ezek az incelbárók, meg társaik itt nevelődtek ki azzá?

2022. ápr. 6. 21:59
 5/48 anonim ***** válasza:
96%
#4 frusztráltan, kétballábbal kelni ezek miatt...? 🤷
2022. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
38%
Honnan tudod, hogy nem ez az igazság, és a valóság a megjátszott? Van az az Oscar Wilde mondás, hogy az emberek ritkán őszinték saját arccal, adj nekik maszkot (névtelenséget), és elmondják az igazat.
2022. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez az alternatív valóság tökéletes megfogalmazás. Nekem is ilyen érzésem van mikor itt olvasgatok.

Viszont annyira komolyan venni, hogy még a hangulatodat is befolyásolja...nem szabad.

Csak lazán unaloműzőként olvasgatni. Én sokszor elolvasom a kérdést, írok egy választ, két perc múlva nem tudom megmondani páromnak mit írtam olyan serényen. Annyira nem érdekel.

2022. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak társkeresési problémáim, sem külsőre, sem jellemileg nem vagyok megfelelő a nőknek, de eszem ágában sincs őket hibáztatni. Viszont, mikor olvasgatom itt a hasonló kérdéseket, tudok magával a problémával azonosulni és ahogy látom, hogy küldik el egymást változatosan a francba az emberek... na, ez a frusztráló.
2022. ápr. 6. 22:12
 9/48 anonim ***** válasza:
96%
Szociális fóbiás férfiként képtelen vagyok kapcsolódni az emberekhez, ezért csak itt kommunikálok. Elkeserítő, de ez az egyetlen lehetőség. A reddit túl kaotikus nekem, a közössegi oldalon tudnának a külsőmmel bántani, angolul nem tudok elég jól.
2022. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
64%

Először itt olvastam az "incel" szót, aztán magával az incel közösséggel is találkoztam (már ha ők tényleg azok, nem pedig trollok). Így jutottam el youtube-on a különböző blackpill contentig.

Illetve az ok, hogy egyáltalán ide járok olvasgatni az a társkeresésben való sikertelenségem. Erre kerestem és keresem most is a választ, válaszokat, hogy mi lehet az oka a dolognak. 2016 előtt sokat jártam ide, aztán lett baártnőm, majd miután elhagyott ismét "visszaszoktam".

Az elmúlt években több furcsa dolog is történt velem és ezekre is válaszokat kerestem. A blackpill valamilyen szinten választ ad a kérdésekre, bár közel sem tökéletes. Én nem tartom hülyeségnek, ha valaki hajlandó venni a fáradtságot és az idejét áldozni arra, hogy kicsit belemélyedjen ezekbe a tartalmakba, szerintem sok igazságra lelhet.

Viszont az itten kérdések (és válaszok) 99%-nak nincs köze ehhez a dologhoz. Szerintem itt csak trollok vannak, akik ezt az egész incel témát járatják és folyamatosan egyre nagyobb baromságokat találnak ki, mivel a "sima" incel kérdések már nem hoznának olyan mértékű figyelmet.

2022. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!