Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja azt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt a párom, hogy a párkapcsolatunkat nem akarja nagydobra verni? Én ezt gondolom, hogy ez egy mérföldkő lehet a kapcsolatunkban. Akkor ezek szerint neki nem? Vagy nem szeret? Lehet tévedésben élek?

Figyelt kérdés

#szerelem #párkapcsolat #Nagydobra verni
2022. ápr. 30. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert ez senki másra nem tartozik csak kettőtökre. Én pl se facebookra, se instára nem teszem ki ha összejövök valakivel. Senkinek semmi köze hozzá.
2022. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy eppen nem volt jobb nalad, szoval most meg unalomuzonek jo vagy, de majd dobbant az elso adando alkalommal 🤷‍♂️
2022. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Exem azért mondta ezt mert várt jobbra hogy majd az élet hoz. Es nem lett volna szerencsés kiírnia azt sem hogy kapcsolatban van.nekem meg ugy adta elő persze hogy nem a face számít, meg mások hogy mit gondolnak.
2022. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy exem akkor csinálta azt, hogy egyetlenegy közös képünk sem lehetett fent a közösségi oldalon és be sem jelölhettem semmilyen képen, hogy ő is ott van, amikor közben társkeresőzött, mert engem csak átmenetinek szánt, amíg nem talál jobbat. 40N
2022. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Igaza van, ne élj kirakat életet. O
2022. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mármint nem vállal fel ismerősök előtt se vagy csak nem akarja kitenni közösségi felületre, hogy együtt vagytok? Ha amúgy se oszt meg magáról sokat ott, akkor ez nem feltétlenül intő jel, nem mindenki szereti ezeket kitenni. Pl. én se, pedig nagyon jó a kapcsolatunk, hosszú ideje együtt is vagyunk, de nem nagyon használom a felületet, semmit nem osztok meg magamról, így ennek se láttam értelmét.

Ha az ismerősei előtt se vállalja fel, hogy együtt vagytok, az egyértelműen probléma.

2022. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez gáz. Tuti kivernèm a balhét.
2022. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Hát ha egyszer lealacsonyodnék egy ronda nőhöz (szép nőknél nincs amúgy semmi esélyem) én se reklámoznám senkinek se az biztos. Lehet esetedben is erről van szó.
2022. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy "nem akarja nagydobra verni"? Nem mutat be a családjának/barátainak vagy nem akarja kirakni a közösségi oldalakra?


Mert az előbbi elgondolkodtató, az utóbbinak semmi jelentősége.

2022. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon/instán nekünk sincs kint semmi közös, nem szoktunk posztolni semmit. De a családnak, barátoknak bemutatott, mindenki tud rólam, és nyilván én is így tettem.
2022. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!