Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes megmondani a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megmondani a csajoknak a mérföldkő előtti lelkiállapotot is, vagy inkább hallgassak róla?

Figyelt kérdés

Pl. amikor teszel valamit, de nehezen, mert tartasz a visszautasítástól. Aztán mikor túl vagy rajta, és sikeres volt az akció akkor elmondod neki: pedig olyan bizonytalan voltam, féltem.


Feltehetően azért fogadott szívesen ezt-azt, mert latta a férfit bennem. Ha elmondom neki, hogy igazából az csak látszat volt, akkor csökken az értékem, nem?


Fogjam be a számat, és ne beszéljek a félelmekről?


2021. dec. 27. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért mondanád el?
2021. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van ez a maszlag az őszinteségről.
2021. dec. 27. 21:35
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Ne
2021. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez felesleges információ, nem jár érte plusz pont
2021. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell mindent kiteriteni. Ha esetleg rákérdez megmondhatod hogy izgultál. Olyanokat ne mondj egy nőnek, hogy féltél, teljesen kiábrándító.
2021. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Nálam akkor leszel férfi, ha képes vagy beszélni a félelmeidröl. Meg úgy általában az érzelmekröl. Öszintén, kimondva, nevén nevezve a dolgokat.

Az exem például mindig, mindenki elött nagy királynak mutatta magát. Számomra pedig inkább szánalmasnak, mint férfiasnak hatott, mert én tudtam, hogy mi van az álarc mögött.

Az én szememben nem csökkenne, hanem nöne az értéked. Egyébként meg ne másnak akarj megfelelni.

2021. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

De ezen mit kell elmondani?

Nem releváns. Fölösleges. Sikerült, amit szerettél volna, innentől mit kell vele már foglalkozni, hogy féltél?

Elmúlt.

2021. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na az 5 és 6 válasz pont ellentmondásban van.
2021. dec. 27. 21:42
 9/16 A kérdező kommentje:

Van olyan nő, akinek el kell mondani, de máshol jobb hallgatni?


Ez feloldaná az 5 és 6 ellentétét.

2021. dec. 27. 21:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez van, nem vagyunk egyformák.
2021. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!