Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti, hogy eyütt vagyunk, komoly a dolog?

Figyelt kérdés

3 hete ismertem meg egy srácot, aztán megbeszéltünk egy talit és mivel kb. 50 percre lakom, akkor nála is aludtam. Aztán utána bemutatott a haverjainak is. Minden reggel az az első hogy ír és egész nap tartjuk a kapcsolatot. Nyilván mind a ketten dolgozunk, de amikor tudunk váltunk pár üzit. Azóta nagyon sokszor felváltva aludtunk egymásnál, és minden hétvégét együtt töltöttünk. Olyan természetességgel mintha már 1000 éve egymás életének a része lennénk. Viszont nem mondtuk ki, hogy együtt lennénk...kicsit félek mert nekem hirtelen elég nagy érzelmek jöttek képbe. Tegnap a bizonyos szeretlek szó lehet korai, de mindkettőnk szájából kicsúszott. Szerintetek komoly a dolog?

(Ahogy rám néz, ahogy bánik velem igazából rohadtul szeretve érzem magam, és a haverjai előtt se azt éreztem, hogy "nézzétek ezt a csajt húzogtaom" hanem ugyan úgy tisztelettel bánt velem)

Lehet, hogy valaki ilyen szinten eltudja játszani, vagy inkább kapcsoljam ki az agyam és bízzam a szívemre a dolgot? 21/L



2022. máj. 9. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Mert együtt vagytok. Ezt ki kell mondani, enélkül a mondat nélkül nem érvényes a kapcsolat? Ezt nem tudtam.


Miből gondolod, hogy csak eljátssza? Amikor ír, hív, veled van, szeret, bemutatott - ezt a bűvös mondatot kell mondania, hogy Gizellám, mi egy pár vagyunk? Hány évesek vagytok, 13?

2022. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván nem, csak eddig nálam valahogy mindig konkrétabban történt/ki lett mondva a dolog.

Igazából szüleim kérdezték hogy akkor ti most együtt vagytok...én meg ez az azt hiszem, nem tudom, talán. 😅😅 igen néha túl agyalom a dolgokat mint egy 13 éves...

2022. máj. 9. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi... a leírásod alapján minden tök jól alakul. Nem hiszem, hogy van min izgulnod.

Mert mindez hogy lenne, ha "nem lennétek együtt"? Mi a különbség?

2022. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igazatok van, azthiszem csak túl tökéletesnek tűnik a dolog és cssk el akarom magamnak rontani azzal, hogy nem akarom elhinni, hogy egy ilyen srác pont engem válasszon. 😃

(Illetve egy 3 éves kapcsolat után, kicsit furcsa újra egy kapcsolat elején lenni)

2022. máj. 9. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!