Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ez volt az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez volt az oka annak, hogy elutasított vagy csak ürügyként használhatta?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam 2 évvel idősebb nővel.

Nem szeretném hosszúra húzni, röviden elmondom, hogy nekem még nem volt kapcsolatom és ebből kifolyólag szűz is vagyok.

A nő már 3 kapcsolaton van túl.


Egy hullámhosszon vagyunk és nagyon szeretünk egymás társaságában lenni, ráadásul az életcéljaink is passzolnak így én el is mondtam neki, hogy szeretném megadni az esélyét egy stabil kapcsolat kiépítésének.

Ő azt mondta, hogy tökre helyes vagyok és egyébként ő is el tudna velem kapcsolatot képzelni de szerinte túl fiatal vagyok és az még jobban zavarja, hogy szűz vagyok..azt mondta neki van tapasztalata a hozzám hasonló férfiakkal és ebből kifolyólag ő azt gondolja, hogy a többihez hasonlóan én is csak eldobnám őt mert nem éltem ki magam. Azt mondta, hogy szerinte nekem egy fiatalabb nő volna jobb és éljem ki magam először mert hiába vagyok belül-kívül nagyon vonzó számára, ő sokat tapasztalt és tudja, hogy szűzként és ennyi idősen nem tudnék elköteleződni.


Ti mit gondoltok? Valóban lehetett ez az indok vagy màs zavarta és nem akarta egyenesen megmondani?

Én 22, ő 24



2022. máj. 15. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdekelted ezt a csajt, és gyártott egy pár kifogást. Ha tényleg akart tiéd valamit, nem zavarta volna, hogy szűz vagy.


Mondjuk az is igaz, hogy én eleve el sem mondtam volna. Inkább azt hazudtam volna, hogy egyszer voltam nővel, csajt régen.

2022. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*csak régen
2022. máj. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én az őszinteség híve vagyok mert én is elvàrom, meg ez nem gondolnám, hogy olyan titkolni való dolog volna.


Mindenesetre elfogadom az álláspontját, csak furcsa.

2022. máj. 15. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, maga a 2 év nem lenne olyan zavaró. Utolsó két hosszú távu kapcsolatom +2-3 év volt a csajok javára. De abban igaza lehet, hogy nem élted ki magad. Egy idő után hiányozhat a fiatalabb nő. Egy esélyt adhatott volna azért, de valszeg a szüzesség miatt ijedt meg.
2022. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Abszolút ürügy.

Azért visszakozott, mert elvárja, hogy a pasijának legyen szexuális tapasztalata és ne bénázzon vele.

Keress kevésbé tapasztalt, adott esetben szűz nőt.

Ez a nő lehet, hogy 3 hosszabb partnerkapcsolaton van túl, de közben annyi kalandja volt, ahány hajszálad.

2022. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Most őszintén, számít? A tényen nem változtat.
2022. máj. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Kamu duma, nem jottel be neki.
2022. máj. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Engem is utasítottak el már azért, mert tapasztalatlan voltam. Ráadásul már nála voltunk. Szűz ugyan nem voltam, de nem tartottam magam tapasztaltnak. Jött azzal, hogy neki fontos a szex stb.

Gondolom nem akarta azzal fecsérelni az idejét, hogy téged tanítgasson, hanem csak élvezni akarta a szexet.

2022. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Nő vagyok, ez az egyetlen bajom a szüzekkel nekem is. A tapasztalatlanság nem zavar, abba bele lehet jönni, de "vérszemet" kap, és mindent ki akar próbálni mindenkivel.
2022. máj. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!