Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól érzem azt, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem azt, hogy mostanában a társkeresők sem olyanok már mint régen? Használhatatlanokká váltak?

Figyelt kérdés
Sajnos a való életben nem érdemes ismerkedni, a társkeresők szerintem ma már semmit sem érnek. Ezt azzal indokolnám, hogy régebben (körülbelül 5 évvel ezelőtt fent voltam) érkezett néha levél részemre, részletgazdag is egyszer-kétszer. Amióta fent vagyok, azóta szinte senki nem keresett. A való életben szóba sem állnak velem a nők. Azt hiszem örülök, hogy egy lánnyal 2 évig tartott a kapcsolatom, és maradok inkább egyedül, de nem magányosan.
2015. szept. 21. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom 2.5 évig tartott. Az online társkeresés meg egy marhaság. Előfizetsz mert reménykedsz hogy hátha. Aztán még csak válaszra sem méltatnak a hölgyek. Pedig sehol egy rendes pasi ugye lányok?
2015. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a társkeresőkkel, mert jól nézek ki külsőre(legalábbis gondolom) mert maguktól is sokszor írnak rám csajok. Illetve ha én írok nekik, 70%-ban válaszolnak. Eddig minden csajjal társkeresőről jöttem össze. Mivel otthondöglős típus vagyok, egyetemen kívül nem nagyon járok el, ott meg nem akarok csajozni, mert 20an vagyunk egy csoportba, aztán ha összejönnék egy csajjal és később netán szakítanánk az némi kellemetlenséget okozna.
2015. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Átlag ember számára akkor nehéz leginkább ha átlagon felülit akar, egy szép csajra sok a jelentkező és a legjobb pasit fogják kiválasztani és nem a szöveg alapján mert csak gyorsan végigfutják a napi 100 embert akitől levelet kaptak.


Mostanra szerintem könnyebb élőben.

2015. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem egyik sem könnyű, mert nem vagyok jóképű, nem tartom magam annak. Mostanra tendenciává vált, hogy egyik levelemre sem válaszolnak. Való életben történő ismerkedésnél sem vagyok jobb helyzetben. Ez nem baj, mert volt egy 2 évig tartó kapcsolatom, ami mindig szép emlék marad.
2015. szept. 21. 20:30
 5/6 A kérdező kommentje:
A szépség esztétikai kategória. Nem lehetséges, hogy valakit a rút vonz? Ami egyik embernek szép, az a másiknak finoman szólva nem felel meg.
2015. szept. 21. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek társkeresőn ismerkedni. Nem értem mi bajuk vele az embereknek, de nem is érdekel, én használom és bejön.
2015. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!