Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rendben van az szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van az szerintetek, ha egyik nap szakítanak veletek, szépen elbúcsúztok, majd másnap mindenféle csip- csup dolgokról kérdezget messengeren?

Figyelt kérdés

Régebbi esemény mikor is volt stb...

Mintha nem tisztelné a fájdalmat amit okozott...ő nyílván jobban van nálam, hiszen ő szakított.

Vagy én vagyok a problémás, hogy szeretném, ha nem kommunikálna velem, hanem békén hagyna...



2022. máj. 18. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól gondolod. Ami egyszer le van zárva, az le van zárva. Lehet, hogy neki nem fáj, de neked igen. Tiltsd le, mert állandóan fel fogja tépni a sebet és nehéz lesz tovább lépned.
2022. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki van feljett empátiával megáldva, s úgy tűnik, a volt párod sem. Nyilván méltatlankodhatsz egy sort ezen, de sok értelme nincs. Magyarázkodni sincs értelme neki, mert nem értené meg, hogy a szakítás után miért nem akarod a kapcsolattartást. Egyszerűen tiltsd le mindenhonnan és kész.
2022. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Küldd el a fenébe szerintem. Lezártátok, nem? Akkor meg mit futkosik a pályán, ha lefújták a mérkőzést? Oké... Nem a legjobb hasonlst, de gondolom átmegy a lényeg.
2022. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!