Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok valakibe, aki mást szeret (a barátnőjét). Megszakad a szívem minden nap. Exem ő. Hihetetlen hogy egy nap a mindene vagy, másnap másvalaki. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
legfőképpen ne hazudozz főleg ne magadnak. Nyilván nem úgy volt, hogy egyik nap te vagy a mindene, aztán előzmények nélkül más.
2019. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos el kell fogadnod, hogy neki te már nem vagy fontos. Tereld el a figyelmed róla, ne kövesd a közösségi oldalakon, ne stalkingolj utána, kezdj bele valami újba amit eddig nem csináltál (mondjuk sportolj valamit), találkozz ismerősökkel, ismerkedj.. aztán szépen lassan elfelejted, főleg ha bejön a képbe valaki más.
2019. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

jajj kicsi tündérbogár, ő nem szeret téged, csak te őt, és ő k**úrvára lesz**ärja azt is, hogy a világon vagy mert ő mást szeret és boldog.


Erre akarod elb**aszni a hónapjaidat, meg az éveidet? Emiatt akarsz te kínlódni meg pityeregni?


Ugye, hogy nem? Tudom én, hogy nem.

2019. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

"stalkingolj"


óriási b+... ezt a szép szót magadtól találtad ki?

2019. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is annak biztosan oka van, hogy már nem vagytok együtt. Ezt valahogy kénytelen leszel feldolgozni. Másodszor biztosan nem vagy neki már annyira fontos, ha más karjaiban vigasztalódik. Ha az lennél, akkor keresne. Tudom, mennyire tud fájni, de nem éri meg olyan ember miatt bánkódni, aki le sem sz.. r!
2019. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsombi55 ***** válasza:
100%
Keress valami (új) hobbit és idővel tovább álsz.
2019. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!