Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan ismerősötök, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, akiknek szöges ellentéte a párkapcsolatuk a valóságban, mint amit a közösségi oldalakon mutatnak ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl a miénk. A közösségi oldalakon semmit nem mutatunk, de a valóságban megélünk mindent.
2022. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Van egy pár, akik mindig azt posztolják mennyire szeretik egymást, de napi szinten. Amikor összefutunk, akkor meg csak az anyázás és egymás sértegetése megy.
2022. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim között, már akiket tényleg jobban ismerek, nagyjából azt tükrözi, ami a valóság.

Az ilyen hatodikban voltunk osztálytársak típusú ismikrők persze nem tudhatom.

2022. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
A sz.r kapcsolatok 90%-ban azt mutatják kifelé hogy húúúú minden rendben. Ha már kifelé is mutatják milyen rossz, már nem titkolják a problémákat akkor megértek fejben is arra hogy végre lezárják a komédiát.
2022. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb csak ilyet ismerek. Akik hetente 2x menetrend szerint szakítanak azok is azt mutatják a külvilágnak hogy habi szerelmesek. Szánalmas.
2022. máj. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet minden esetben megállapítani ezt.

Volt rossz kapcsolatom, azt nem reklamoztam. Amikor jó kapcsolatom volt, arról tettem ki képeket néha. Ez nem minden esetben függ össze.

2022. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!