Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lépéseket tettetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lépéseket tettetek a másik megismeréséért, meghóditásáért, mikor szerelmesek lettetek ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdések fel tevése, miket szeret, miket nem ilyen egyszerű dolgokat.

Nem kell mindent túl gondolni :)

2022. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Önmagam adtam es azt nyujtottam amit en szeretnék megélni valakivel. A másik ebben vagy partner velem, vagy nem.

Es a barátom csatlakozott hozzám es megéli velem, amiket meg akarok élni.


Példa. Nem fogom magam vissza ha szerelmes vagyok. Kifejezem bátran az érzéseim, elmondom azt hogy imádom ha szeretnek, es szeretem hallani, és szeretek repkedni akkor is ha csak love bombing és illuzio az egész. Pláne amikor ez őrültség pl ismerossel első randin mindezt szórakozohelyen..

En adok a másiknak valamiféle "doppingot" ezáltal. Ahogy én szeretem a szerelmet, az életet, amennyi életkedvem van, azt ugy átadom (ha vki azt belolem kiváltja)

Es a barátom már első nap is ugyanugy viszonozta elmondta nekem husszor is, hogy szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek es már első nap be is mutatott a szuleinek hogy járunk.:)


Hatalmas mákom van azzal, hogy ugyanaz a szenvedély van benne is mint bennem.


Exemmel hasonlo volt, azzal a kulonbséggel hogy elotte viszont ezt titkoltam. Azaz nem mondtam neki el semmit magamrol. Mivel ő eleinte azt mondta csak laza kapcsolatot akar igy a love bombingom titkoltam elotte,(de szexben lejött rólam..) aztan benne is viszont "berobbant" a szerelem,a köd, es ezt ki is fejezte nekem, hogy el van tőlem ájulva, imád akar, nem csak lazát akar tőlem.


Valszeg az életigenlésem lehet ragadós amikor szerelmes vagyok, és vannak akik el tudják ezt a flowt kapni és élnek vele:)

2022. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Minden jött magától.
2022. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!