Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a skatulyázás? Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a skatulyázás? Mi az hogy már előre le kell fektetni a szabályokat? Nem a kellemes időtöltés, és ezen át a másik megismerése a cél? Saját és a másik határainak keresése?

Figyelt kérdés

Itt olvasom főként ezeket, hogy már első randikon megkell beszélni hogy mit keres a másik, mik a céljai, milyen kapcsolatot képzel-e, milyen igényekkel....

De könyörgöm, én megismerni akarom a másikat, nem korlátozni, meg interjuztatni.

hol marad a szenvedély meg a romantika?? felfedezni a másikat, meg minden.


ha valakivel randiztok, és megbeszélitek hogy ő is, meg te is komoly kapcsolatot akartok, de mi van hogy ha nem passzoltok? heti 1 fagyizás alatt lehet tenni a szépet, akár hónapokig, lehet kielégitő, de amikor megismered, rájössz hogy semmi közös nincs bennetek, meg uy igazából nem is annyira kedves,meg nem annyira lehet vele beszélgetni....vagy akármi, ami zavar. akkor marad az egyetlen közös pont amit előszőr megbeszéltetek, hogy komoly kapcsolatot akartok.... ami önmagában még semmi....

vélemények???


2016. júl. 17. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ezt magyarul.
2016. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha azt vesszük, hogy ezeken a "randikon" a nők már az első másodpercben eldöntik, hogy igényt tartanak-e a pasas társaságára a jövőben, akkor szerintem nincs miről beszélnünk. Azért meg nem fogom törni magam senkiért se, hogy a rendőrségen feljelentsen zaklatásért, meg minden egyéb szarért.
2016. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

????

attól, hogy tisztázzuk mit akarunk, még nem kell együtt szenvedni ha nem passzolunk.


ez csak arra jó, hogy ha valaki komoly kapcsolatot akar a másik meg csak d.gni egy jót akkor nem pazarolják egymás idejét.

2016. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is hülyeség, vagy olyan mintha megpályáztatni akarna egy társat. Na meg előre úgy sem lehet tudni, hogy mi lesz belőle fölösleges tényleg előtte kitalálni hogy ez és ez legyen, vagy ez egy olyan dolog, ami magától kialakul, hogy mi lesz.
2016. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Aki nálam első randin rákérdez arra, hogy mennyit keresek, az megy a kukába. Senkinek semmi köze ehhez, amíg nem lesz hű társam. A célokkal, milyen kapcsolatot képzelek el semmi baj nincs. Ezért sem szeretem a klasszikus randikat, olyan mint egy állásinterjú, pontosan. Én szeretem kötetlen talinak hívni, és spontán kitalálni valami jó kis progit tali közben, nem lezsírozni, hogy akkor most ebbe a kávézóba stb. megyünk és pont.
2016. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3as, értem én, de hát mindenkin látszik hogy mit akar. le se tudja tagadni. aki bármire képes annak meg eggyel több hazugság már tényleg nem nagy ügy.


csak felmerült itt pár témában, hogy komoly, laza, barátság extrákkal, vagy csak szex, csak alkalmi, csak ma, stb...... de igy nem állithatsz oda egy vadidegenhez.... és akkor jönnek és irják alá hogy már az elején le kell fektetni szabályokat, de honnan tudjam hogy ha nem is ismerem a másikat?

2016. júl. 17. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben a tekintetben laza típus vagyok, engem az ember érdekel, akit megismerek valamilyen okból, nem pedig életem szereplőihez keresek színészeket/statisztákat.

Úgyhogy ezek az interjúztatások/castingolások nekem sem jönnek be. Szívesebben megismerek valakit egy természetes, hétköznapi közegben, akár a haverom, akár a barátom, akár a szeretőm, akár a gyerekeim apja lesz a későbbiekben. Úgyhogy a klasszikus értelemben vett randikat sem szerettem soha, általában színészkedés a legtöbb.

2016. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tisztázni jobb, mint hónapokig potyáztatni valakit. Nekem rosszul esne. Bár aki csak szórakozik veled azt könnyű kiszúrni, megérezni. Főleg számomra, engem csak az visel el aki kedvel, érdekből nem maradnak velem az emberek :D (szerencsére!)
2016. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha útközben ki is derül, hogy nem passzolunk valakivel, még akkor is kevesebb emberrel kell eljátszanunk ugyanezt ha legalább a biztosan hozzánk nem illőket kiszelektáltuk. Ha én pl komoly kapcsolatot akarok, akkor mi a fenének álljak le olyanokkal akik nem, és húzzam az időmet? Barátokat bárhol tudok találni akikkel jól eltölthetem az időmet, ahhoz nem kell randira mennem.
2016. júl. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!