Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti tudtok beszélgetni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok beszélgetni normálisan a másik nemmel interneten, vagy mostanság ez a másik megismerése megszűnt és csak, ami a csövön kifér, durr bele dolog megy egy-egy kép, majd találkozás után, utána pá-puszi-pá?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 21:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%

Nem ismerkedek interneten, s pont emiatt tudok felszabadultan kiírni magamból mindent az írópartnerem számára. Megismerni senkit sem akarok, találkozni senkivel sem akarok, megdugni senkit sem szándékozok internetről.


Nem tudom, kiknél megy így ez, gondolom a jóképű macsóknál, akiknek azonnal szétteszik a lábukat a netes puncikák.

2016. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Én regeltem társakeresőn régen (10 éve), akkor is sok volt a kangörcsös nyomoronc...akik arra nem vettém a fáradtságot, hogy az adatlapom elolvassák. Holott abbol a 2. mondatnál kiderült volna, hogy a kangörcsös nyomoroncok felejtsenek el. ...:/


Most, hogy ennyi pemzlifejű, siklótestű "egyéniséget" látok az utcán ki tudja hová fajult a "társkeresés".


Holott lassab aktuális lesz a regisztrálás....28 évesen, elvált kismama...igazi 'érték' a húspiacon. :/

2016. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos nincs ilye. A nők 90%-a úgy reagál erre hogy "neki erre nincs ideje" meg hogy "nem kő az időhúzás mer az rossz, meg 2.randin már csók és az első hónapba' minimum szex"... :S Na, ez a baj. Nekem meg aztán főleg.
2016. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%

#2


Sajnos ők ma a sikeresek, az én írásaim általában el sem olvassák, "mer tú' hosszú az". Jó lehet tényleg, de direkt leírom, hogy ez lehet zavaró, és ha igen akkor írja meg, mert akkor majd kevesebbet írok. De ez valahogy a "kitérdeke' neked azónna' tunni' kőne' hogy pontosan mennyit kell írni és mit..." Én meg sajnos nem vagyok jó ebben. Sosem voltam az. Emiatt már az eleje game over.

2016. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Elég durva a szűrőm, szóval ebből kifolyólag csak nagyon kevés nővel tudok beszélgetni. Mondok egy példát: alapból le se állok olyannal, aki nem tud helyesen írni vagy aki minden szava után hangulatjeleket rak. Néha én is használok hangulatjeleket, de csak ízléssel. Aztán figyelek a megfogalmazásra, szóhasználatra és természetesen a tartalom a legfontosabb. Ha bár van annyira érett az illető, hogy képes helyesen írni, de mondjuk az érzelmi intelligenciája a béka segge alatt van, akkor nem egymást keressük. Mondok erre is példát: Olyannal sose állnék le, aki azt hiszi, hogy a féltékenység a szeretet jele vagy aki gyűlöletre gyűlölettel válaszol.
2016. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok, szoktam is, de nem társkeresési célból.
2016. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresőt nem kedvelem, számomra virtuális húspiac az egész, és nem a másik megismeréséről szól.

Viszont ha indirekt ismerkedésről van szó, akkor nincs baj az online felülettel - nőként nekem sosem jelentett gondot a normális levelezés, csevegés, sőt! Lehet, hogy bután hangzik, de sokkal felszabadultabb vagyok online, pontosan azért, mert van időm végiggondolni, hogy mit feleljek meg a másiknak, és kevésbé vannak kínos csöndek.

(Alapvetően elég visszahúzódó típus vagyok - online viszont több közösségben voltam/vagyok benne, és számomra nagyon sokat segített az évek során.)

Természetesen az online beszélgetésnek is megvan a maga hátránya, hogy az érzelmek, hanglejtések hiányoznak, legfeljebb a néhány semmitmondó emojit lehet beszúrni, de az messze nem mond annyit, mint a testbeszéd egy élő találkozás során. Ugyanakkor viszont - ha most kifejezetten ismerkedésre gondolunk - rengeteg sztereotípiától kímél meg, mert anélkül ismerheted meg a másikat mélyebben, hogy lefoglalna az, hogy milyen magas, mekkora a melle, nem túl mackós-e.


Természetesen pont emiatt igaz az, hogy "messziről jött ember azt mond, amit akar", és ezért használják sokan csak arra, hogy minél hamarabb élőben találkozhassanak. Ez is érthető a fentiek miatt, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy az online beszélgetés, mint olyan, kiveszne - sőt!


(Részemről mondjuk azért is szeretek írásban beszélgetni a másikkal, mert rengeteg mindent elárul a stílusáról. Hogy tud-e helyesen írni, hogy a hangulat- és írásjeleket megfelelően használni, ismeri-e a netikettet, mind-mind az alapvető intelligenciáról árulkodnak.)

2016. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

#7


Bárcsak több ilyen nő lenne...

2016. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog beszélgetni, de úgyis a kinézet dönt, vagy ahogy a nők mondják a "kémia" meg a "szikra". Ezért találkozni érdemes..

Nomeg legalább nem derül ki hamar, hogy a levelezőpartner képtelen egy összefüggő mondatot leírni :)

2016. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9


Élőben lehetetlen ismerkedni, mármint így a "szikra" alapján. Semmi tudatosság, vagy tervezhetőség nincs benne, random az egész és csak 25% esélyed van rá, hogy pont egyszerre lesz szikra valakivel. És 12%, hogy még lehet is belőle valami. Ez nagyon kevés. És ha még belevesszük, hogy "utcán nem szabad ismerkedni" háááát majdnem 0% az esély.

2016. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!