Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem fura kicsit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem fura kicsit, hogy hogy valaki már azonnal eldönti, párkapcsolat miatt akar megismerni egy embert?

Figyelt kérdés
Én szeretem, ha ennek van egy folyamata. Amikor valakivel először csak úgy emberként ismerkedsz meg, nyitottan állsz hozzá. Kiderülhet, hogy milyen jól kijöttök, jól érzitek magatokat együtt. Barátokká váltok. Meg van köztetek az összhang. Megbíztok egymásban, szerettek időt tölteni egymással. Kiderül egyre jobban, hogy milyen hasonló az értékrendetek és a terveitek az életben. És aztán szépen észre lehet venni, hogy mennyire vonzódunk a másikhoz. Nem csak a külsejéhez. Hanem a személyhez, amit megszerettünk. Sokszor azért kezd vonzóvá válni egy külső, mert magát az embert annyira megszerettük. És szerintem ez az, ami össze fog tartani két embert hosszútávon.

2022. máj. 25. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet igy lenne a jo, de nekem ugy erzem nincs idom ilyenekre, ha ismerkedem akkor annak celja van
2022. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amint kezded ismerni a másikat és szimpatikus a személyisége, általában fizikai vágyak is alakulnak ki. Mindenkinél más, nem feltétlen szexről van szó. De mikor beszélgetsz valakivel és csak feszengsz, mert csak az pörög benned, hogy meg akarod csókolni a másikat, de ő meg úgy van vele, hogy barátok csak előbb, akkor az nagyon lelombozó tud lenni. Van akit motivál, de sok férfit zavar, mikor azt várnák el, hogy csak viselkedjen, mint valami impotens.
2022. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ilyen is van meg olyan is. Én úgy keresem hogy komolyat, ki is írtam a párom lazább volt, aztán végül ő is komolyra fordította a dolgot. Én úgy voltam vel hogy jobb ha a másik tudja hogy mi a célom ezért ki írtam. Nem akartam zsákba macskát árulni, nem akartam csak dugó pajti, lenni vagy csak leki szemetes láda, párt kerestem. Úgy gondolom, hogy mindenkinek kevés ideje van, és nem akartam húzni senkinek sem az idejét.
2022. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de én mindig nyílt lapokkal játszom, ha ismerkedem nyilvánvalóan közlöm is hogy párkapcsolatot szeretnék, vagy ha mást akkor azt tisztázom. Nem szoktam poénból flörtölni, vagy hülyíteni.
2022. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanígy vagyok, nem tudok vonzódni idegen külsőhöz, ezért tarskeresot sem tudok hazsnálni. Páromat neten ismertem meg egy mmoban ahol először még hangja/teste sem volt csak avatarja.

Nézz utána : demisexualitás

2022. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!