Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! Friss jól működő kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonyimcsakkerdezek kérdése:

Üdv! Friss jól működő kapcsolatott szedet szét, egy abortusz, ami meg az előző kapcsolatba történt a hölggyel. Nem telt el pár hét sem a beavatkozas, majd a felém való közeledése között. Szóval érthető, hogy a rossz erzesek feltortek az illetőben?

Figyelt kérdés
(A kerdőjel csak szimbolikus.) Csupan azt hitte, túl van rajt. Az elvalallasunk abba maradt, hogy nem varja el, hogy varjak raa, de en jelenleg nem tudok mi mast tenni, viszont felő, hogy hiaba a fáradozasom.

2022. máj. 26. 06:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14%

7


hogy egy hétköznapi analógiával megvilágítsam: a húsleves megfőzéséheuz kell idő, ha nem kockából főzöd.

felteszem a vizet, a zöldséget, húst... és órák múlva lesz ebből kész, fogyasztható leves.


amíg fő, még csak víz, zöldség, hús, tehát nem kész dolog.


mégsem jönnél be, h. kiöntsd, mondván ez nem étel.


na ugyanígy a zigóta egy emberi lény, és akárcsak a levesnek, neki is kell idő, amíg minden szerve kifejlődik... de attól az még maga az élet, egy ember, aki éppen fejlődik, érik... (ahogy fő a húsleves).


mindannyian egy ilyen zigótából lettünk olyanná, amik vagyunk.


bár én sosem nevrzném zigótának, ő emberke, sőt EMBER minden humanista számára.


és mielőtt nekem jönne bárki, h. biztos vallásos okokból mondok ilyet, akkor szólok, h. ateista vagyok.


de vannak erkölcseim, és ha vki megöli a saját gyerekét, akkor gyilkos, nem egy abortuszon átesett nő.

2022. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
11-es, és ha az a saját gyerek a nő életét veszélyezteti? Ha a magyarországi orvosi protokoll szerint az anya életét kell megmenteni? Ha miután hetekig feküdtem a terhességi patológián, reménykedve, hogy megmarad a kisbabám, nem maradt választásom, csak annyi, hogy megszököm a kórházból és valahol elbújva én is meghalok, nem csak a gyerekem, a szemembe nézve gyilkosnak neveznél?
2022. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

12


tudsz szöveget értelmezni?

nem azokról az esetekről beszéltem, mikor veszélyezteti az anya életét a gyerek, és nem is azokról, amikor erőszakból fogan a gyerek, az ilyen esetek vannak kisebbségben az abortuszok statisztikájában.

a legtöbb nő, aki megöleti a gyerekét, nem lett megerőszakolva a fogantatáskor, és a gyerek nem veszélyezteti az egészségét.

2022. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6%

Tudtam...mindig előjön az erőszak.


A nők mindig kiforgatják és/vagy túl buták, hogy felfogják: Az erőszakból fogant, súlyos beteg/sérült, anya életét veszélyeztető esetek mások. Azt, normális ember nem ítéli el.


De amikor valaki, annyira hülye, hogy nem tudja, hogy mi az a kombinált védekezés, azaz GUMI + BÁRNI (bogyó, spirál, popsi, ...), és besikerül a baba, annak ne legyen joga megölni, pláne ne a pasi tudta és engedélye nélkül!


És igen, ha az én hátam mögött ezt megcsinálná a csaj, és elásnám.

2022. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Elojon az eroszak,mondta az aki elasna egy embert xD nem is eri meg pazarolni rad tobb szot.
2022. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ez miért szerelem topic? párkapcsolati problémák!
2022. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
aki érti, lefordítaná magyarra a kérdést?
2022. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#14 Ne aggódj, téged nem fenyeget az a veszély, hogy valaha lesz csajod. Pláne az nem, hogy tőled esik teherbe.
2022. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Még ilyet leír védekezési módnak, hogy "popsi"...

Tehát a nő élvezete le van szarva, lyuk-lyuk, azt nincs terhesség az ő szemszögéből...

Ennek nőt?

Na ne....

2022. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Nem te írtad egy másik kérdéshez, hogy a férfi ne élvezzen el? Ezek után én nem szólnék be.
2022. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!