Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volna az első reakciód, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volna az első reakciód, ha kiderülne ismerkedéskor/friss kapcsolatban, hogy a nőnek abortusza volt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy előttem mit csinált, hogy élt (kivéve, ha ribi volt, az nagyon nem oké), az ő dolga. Ha már összejövünk, onnantól más a helyzet. Sok oka lehet ennek, nem szabad ráhúzni egy általános sémát. 31F
2019. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Alapvetően abortuszellenes vagyok, ezért nem örülnék neki. De nem is ítélném el a részletek ismerete nélkül. Vannak olyan helyzetek, amelyekben el tudom fogadni az abortuszt, még ha nem is értek vele egyet.


Ha kiderülne, hogy azért volt az abortusz, mert felelőtlenül, védekezés nélkül szexeltek össze-vissza, és egyszerűbb volt a magzatot megölni, mint felelősséget vállalni a tetteikért, akkor valószínűleg itt véget is érne a történetünk. Egészen egyszerűen azért, mert teljesen más az életfelfogásunk.


Én csak olyannal szexelek, akit el tudok képzelni gyermeke(i)m anyjaként és ezt viszont is elvárom. Ha még nem akarunk gyereket, akkor felelősen védekezünk. Ha valamiért mégse működne a védekezés, na bumm, akkor megszületik a szerelmünk gyümölcse és boldogan felneveljük, max nem akkor érkezett, mint amikorra beterveztük.

2019. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

A múlt az legyen is az...

Biztos oka volt ra.

2019. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Felelős döntésnek gondolnám. Aki nem áll készen a gyerekre az ne vállaljon. Akkor se ha minden körülmény adott. Van bőven elég lelkisérült, neveletlen gyerek aki azért lesz söpredék mert a szülei nem is akarták és így nem is foglalkoznak úgy vele. Inkább egy abortusz mint hogy így neveljen valaki gyereket.
2019. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Dobnám, mivel az én szememben az ilyen nem való anyának.
2019. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Azért nagyon nem mindegy hogy valakinek egészségügyi okból (vagy erőszak) kellett elvégezni ezt, vagy mert mondjuk egy jó nagy riherongy és mindenkivel össze vissza védekezés nélkül szexelt.


A szomszédban a csajnak már 2 abortusza volt 17 éves korára. Hogy őszinte legyek persze inkább legyen az mert aki ennyire felelőtlen és buta az egy gyerekről sem tud gondoskodni de ha pasi lennék fix hogy elkerülném. Én nem tudom sajnálni aki így esik teherbe.


Érdekes velem ilyen sose történt, mert védekezek. Mondjuk az is igaz hogy nem is szexelek össze vissza bárkivel. De ez mindegy is.


A szex nagyon jó dolog de tessék felelősséggel csinálni s ha fűvel fával nyomja az sem érdekel de ésszel tegye.

2019. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Biztos meg volt rá az oka hogy miért döntött mellette. Én egyébként mindenféle ítélkezés nélkül meghallgatnám, hogy miért történt.
2019. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Nálam ez nem fér bele, úgyhogy ennyi lenne
2019. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

megölte saját húsát és vérét, egy nála gyengébb és kisebb emberi lényt.


hacsak nem nemi erőszakból fogant, vagy nem veszélyeztette az anya életét, számomra nem tolerálható az abortusz.


és képzeljétek, még vallásos sem vagyok, tehát ennek semmi köze a valláshoz.


nem öljük meg a saját gyerekünket, ezen az erkölcsi krédón alapul az én attitűdöm.


ilyen nőnek ne legyen később se gyereke, mert nem méltó rá.


a gyilkosoknak villamosszék, böri vagy életfogytig jár.


az abortuszért meg szinte kötelező megérteni a nőt, együttérezni a magzatot gyilkoló nővel.


utálom azt a maszlagot, hogy az ő teste, azt tesz vele, amit akar.


visszaél azzal, h. egyelőre csak nők szülhetnek, így van kitalálva a világ, az apa véleménye sokszor nem számít, és a nő visszaél a hatalmával, megöli a gyerekét, aki aztán semmiről nem tehet.


ha valaki képes a saját gyerekét megölni, és következetesen a megöli igét használom az eufemizáló abortusz főnév helyett, akkor az a nő más téren is könnyebben lehet normasértő, mert belefér neki.


nekem viszont nem fér bele, h. ezt elfogadjam, ehhez bólogassak, vagy ilyen embert közel engedjek magamhoz.

2019. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!