Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit gondoltok a kancsal nőkről? Lenne esélye kapcsolatra egy ilyen nőnek mint a képen

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 26. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Biztosan lenne, van kancsal férfi is
2022. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Miért kérdezed?

Egyébként nincd kizárva.

2022. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Hááát, a képen lévő nőnek még kancsalság nélkül sem lenne...
2022. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon taszító, de látod, vannak emberek komoly miniszteri pozíciókban is szemtengely ferdüléssel. Nagyot nehezít a helyzeteden, de nem lehetetlen.
2022. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Gimnáziumban volt egy lány, akinek egyik szeme ilyesmi volt. Tudni kell rólam, hogy ronda vagyok mint a szar, kb. világ életemben tudtam ezt. Ez a lány 1 évvel idősebb volt nálam, soha eszembe nem jutott volna, hogy bárkinek is tetszenék, de visszagondolva lehet tetszettem neki. Amúgy nagyon mosolygós lány volt, meg nagyon kedves is, egyik könyve még mindig nálam van. Visszamehetnék az időben egyrészt addig verném magam, amíg csak szuszogok, csak mert miért ne, másrészt meg addig verném magam, amíg nem kezdenék el figyelmet fordítani erre a lányra. Még így sok év távlatából is felsejlik 1-1 alkalom lelki szemeim előtt, amikor rámmosolygott. Biztos elfogult is vagyok emiatt, de visszagondolva szerintem egy nagyon imádnivaló lány lehetett csak sajna annyira el voltam foglalva a magam nyomorával, hogy le se esett mi is történik. Azt hiszem most is ez történne :(.
2022. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Már többször leirtam itt, hogy nálunk az egyetemen a lányok legnagyobb kedvence akire sokan vágytak volna hosszútávú kapcsolatra kancsalított kifelé. Bár nem állandóan, de ki ki szaladt a szeme. Amúgy szép arca volt, és magas volt.Nekdm is tetszett.
2022. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen arccal nem, de láttam már és plátói szerelmes is voltam szép kancsal lányba.
2022. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sok esetben szexinek tartom a kancsalságot, vannak lányok, akiknek kifejezetten jól áll. :) Nekem a képen látható lány is tetszik.

Egyértelműen minden esélye megvan egy kancsal lánynak egy boldog párkapcsolatra.

Ez egyébként sem valamiféle fogyatékosság (nem mintha a fogyatékos embereknek ne lehetne boldog szerelmi élete).

2022. máj. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
En ismertem egy lányt aki pont így nézett, ki kedves volt, 21 éves és már a 3. Gyereknél tart, de legalább felveheti a csokkot:D
2022. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Minden zsáknak akad foltja - tartja a közmondás.

Hátrány a kancsalság, de a jó lelke, emberszeretete ellensúlyozhatja és boldog házaséletet élhet. Tudok ilyen esetről, ha nem is általános.

2022. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!