Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsére (pillanatnyilag)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsére (pillanatnyilag) nem érint társkeresési probléma mert még nem szeretnék kapcsolatot de érdekel a téma, ezért teszem fel a kérdést. A férfiaknak 50-60 között nincs igényük fix kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Még mindig a futó, inkább szexuális töltetű kapcsolatokat hajtják?


Mivel ez már egy "érettebb" kor, feltételezném, hogy felmerül a "fészekrakás" igénye, ahová jó hazamenni, megérkezni, megpihenni.

Ahol az a nő fogadja, akinek a személyisége a fő vonzerő, akivel jó eltölteni az időt, stb.

Aki természetesen tetszik neki!

Kialakitani egy olyan otthont amiben minden olyan kényelmi és esztétikai opció bennefoglaltatik amire mindig is vágyott.


De most nem házasságról beszélek, hanem tisztán arról hogy 2 ember közösen él, létezik, tölti az idejét, akik kiegészítik egymást és "elvannak mint a befőtt".

Nem sülvefőve, saját (esetleg optimálisan közös) hobbyval.


Szóval ez még érdekli manapság a férfiak vagy már ódivatú hülyeség?



#férfiak véleménye, igénye, tarskereses
2022. ápr. 18. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akit érdekel, és van akit nem!

Ez egyén függő!

2022. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben komoly kapcsolat érdekelt, de akikkel összejöttem komolytalanok voltak és nem lehetett hosszútávon meglenni mellettük. Volt olyan is, aki csak átutazóban volt és csak testiség kellett neki, de ezt nem vallotta be, hanem eljátszotta, hogy komolyat szeretne. A végén én égtem meg, mert úgy éltem meg, hogy még egy komoly kapcsolat esett szét, még1 szakítás, amit fel kell dolgoznom. Aztán volt olyan is, aki elhagyott egy kopasz 45 évesért (a csaj apja lehetne túlzás nélkül), mert annak jaguárja van és parti az élete.


Ismerkedtem azóta tovább, és sorozatba olyanokba botlok, hogy most nem akar komolyat, ő is csak lazát akar, fwb-t akarna, pár éjszakát akarna stb stb. Arról nem is beszélve, aki csak azért ismerkedik velem, hogy összeköltözhet velem és megússza az albérletárat, mert saját tulajdonomban lakom, saját autóval.


A végén ott állok, hogy ... amúgy minek is akarjak komolyat? Eddig csak megégettem magam, és ha találok is újat, az is csak lazát akar. Eljutottam oda, hogy most már inkább csak ismerkedek, lesz ami lesz, ha laza, laza, oké, de ha komolyra érdemes és megfogott a másik, akkor lassan elhiszem, hogy lehet valakivel komolyat is.

2022. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy 50-60 éves ember már általában elvált. Vagy sokszor csalódott nőkben. Mindig van valami oka, hogy miért van egyedül. Minél idősebb valaki annál jobban ragaszkodik a megszokott komfortzónájához. Erre szokták azt mondani, hogy megvannak a maga rigolyái, amiből nem enged. Rohadtul nem érdekel egy 50+-ost a "fészekrakás". Ha már elvált és lehúzták anyagilag, akkor védi a pénzét meg a lakását, nehogy valaki elvegye tőle (nem mintha egy normális értékrenddel rendelkező nő ezt akarná).

Hiába is áll hozzá normálisan egy nő, hiába bizonyította a cselekedeteivel hogy érdemes lenne az együttélésre, ha a másik fél csak azt bizonygatja, hogy miért nem...

Mint ahogyan az előttem szóló is. :)

Egyszerű a magyarázat. Túlagyalás és bizalomhiány van. Csinálhatsz te bármit, minden ki van elemezve tízezer irányból, és meg van magyarázva, hogy miért nem lehet. Mert fél az elköteleződéstől, még akkor is ha ezt nem vallja be saját magának. Meg hát a jól megszokott kényelmén egy kicsit módosítani kéne, igazodni valakihez akit elvileg szeret.....

Egyszerűbb nekik csak laza kapcsolatot fenntartani, ahol nem kell felelősséget vállalni és lelkileg kitárulkozni.

2022. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# Te milyen nemű vagy, megkérdezhetem?
2022. ápr. 18. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok (40+), tapasztalatból írtam amit írtam.
2022. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5# Sejtettem, azért kérdeztem rá.

Tipikus női megmagyarázás.


Ha kérhetem férfiak válaszoljanak az ő véleményükre vagyok kíváncsi.


Persze nő is írhat ha van mondandója csak akkor legyen szíves tüntesse fel!


Köszönöm.

2022. ápr. 18. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


"Tipikus női megmagyarázás."


Ez nem megmagyarázás volt, hanem esetemben ezek tények. Így történtek. Ez volt az oka.

Persze ezzel az erővel én is feltételezhetném, hogy a kérdést egy férfi írta ki, akit az érdekel hogy a többi korabeli férfi mivel magyarázza, hogy nem akar komoly kapcsolatot 50-60 évesen.

2022. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6# Elég fura gondolkodásmódod van.

Ez még nettó butaság :"Persze ezzel az erővel én is feltételezhetném, hogy a kérdést egy férfi írta ki, akit az érdekel hogy a többi korabeli férfi mivel magyarázza, hogy nem akar komoly kapcsolatot 50-60 évesen."


De azért köszönöm a megtisztelő hozzászólást!

2022. ápr. 18. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!