Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, aki max szexet akar, de ez nekem kevés, nem történt még semmi. Hogyan lehet ilyen esetben tovább lepni? Egyfolytában rá gondolok

Figyelt kérdés
Nincs értelme egy ilyen kapcsolatnak, nem is vagyunk egymáshoz valók, de mégis az életembe jött, de tudom, hogy el kell engednem. Nem akarok csak szex kapcsolatot, abból kinőttem már. Lelkileg akkor még nehezebb lenne lezárni, igyis nehéz. Ja ami még fontos, hogy egy nagyon jó barátom... Nő vagyok 35 éves
2022. máj. 27. 07:57
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
68%
Fogod és keresel màst. Céljaidnak hosszú tàvon nem megfelelő, plusz egy rohadék mocsok.
2022. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos, hogy neki szól, lehet csak magányos vagy és szeretetéhes. Rakd fel magad társkeresőre és ne add alább csak hogy legyen valaki.
2022. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
2/3 hónap és eszedbe sem fog már jutni, ha most elengeded, hidd el.
2022. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmivel szerintem nincs értelme megalkudni.
2022. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%

#4:


Na és veled igen?

2022. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
(🤓)
2022. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezted tőle mit szeretne vagy állítod csak, hogy komoly kapcsolat nem lenne? Mi miatt vagy ennyire bizonytalan? Nagyobb korkülönbség? Attól meg nem kell félni, hogy különböztök, rendkívül különböző emberek között is van mikor jó kapcsolat alakul ki.
2022. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6# :P
2022. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Gondolom korban ott van mint te vagy közel áll. Többre nem kellesz neki, ezt érzi ennyi .
2022. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De nagyon szeret(mint barátot szerintem) , de azt mondta nem akarja elcseszni a barátságot. Egyébként nap mint nap látom, mert nemrég költözött az utcámba, viszont régóta ismerjük egymást. De mióta itt lakik, kb másfél éve barátok vagyunk. De az utóbbi időben közelebb kerültünk egymáshoz. Nem mondta, hogy szexszet akar, többnyire semmit a barátság miatt. De mindig mondja, hogy más helyzetben velem lenne kapcsolatban. Kicsit bonyolult amúgy, ő amolyan lelki társ szerű nekem, vagy csak szeretet hiányzom van és azért kötődok hozzá. Csak néha olyan kedves, hogy azt érzem mintha egy pár lennénk, máskor meg szinte túl rideg. Szar ez így, de kerülni se könnyű
2022. máj. 27. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!