Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de ő a jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de ő a jelenlegi élethelyzetében nem akar kapcsolatot. Feladjam vagy várjak?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy férfibe, viszont kiderült, hogy ő most egyáltalán nem szeretne kapcsolatot senkivel sem. (Hosszú, hogy miért.) Ezek után jobb, ha igyekszem minél hamarabb "kiszeretni" belőle, vagy legyek türelmes, hogy hátha idővel rendeződnek a dolgai és lehet még ebből valami?


Emberileg ő is kedvel, alapvetően jóban vagyunk.


2018. febr. 4. 18:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
68%
Szerintem nem kéne erőltetni ...hagyjad
2018. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Várj, ha érdemes, de emiatt ne tedd tönkre az életed és ha jön valaki, akire nem kell várni, akkor ne habozz én ezt mondom.
2018. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hagyd
2018. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen sok időd van várni valakire? Azt az időt inkább szánd valaki másra. De leginkább magadra.
2018. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Hű,hát ha dugni sem akar veled nem csak kapcsolatot nem akkor mire köllene várni he?
2018. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem pedig beszélgess ugyan úgy vele, hátha ő is jobban megkedvel, de mellette ugyan úgy járj nyitott szemmel :D
2018. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmi konkret okot nem irtal , igy ennek hianyaban leirom amit gondolok.


Ha valaki erdekel ,akkor vele vagyok. Ennyi , kesz.

Nem jovok kifogassal,nem huzom halasztom,nem mondom azt,hogy en most nem akarok kapcsolatot.

Ha nem olyan az elethelyzetem,akkor azt mondom: nezd most ez van,nehezebb lesz,de probaljuk meg.


En nem varok mar senkire,kinottem belole.

Te tudod,mit teszel.

2018. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna téged, veled lenne. Mivel indokolja? Van egy olyan érzésem, hogy nem akar megbántani azzal, hogy pont veled nem akar. Nem kell várni senkire.
2018. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kar varni, ezzel kereken megmondta, hogy toled nem akar mast, csak kedvel. Amig varsz ra, neki lazan osszejon valaki.
2018. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Személyesen nekem nem mondta. Nem is beszéltem vele ilyen témáról. Van egy közös barátunk, ő puhatolta ki, mert én nem mertem volna rákérdezni. Bár ez a lényegen nem változtat.
2018. febr. 4. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!