Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt még olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt még olyanok akik szerelmesek, de az igazi akit választott magának nem szereti?

Figyelt kérdés

Sajnos beleestem abba a hibába amikor szerelmes lettem, nem viszonozta az illető.... Pedig szép volt az illető... Úgy látszik

nem engem választottt.. 30 vagyok kiégtem... Nehezen tudok párkapcsolatot kialakítani, valahogy minden visszahúz... Sokmindent kipróbáltam már főleg a csajok kedvében járni, de valahogy eldobott...nem kelettem neki... Mi kell egy nőnek?? Hogyan kell megkapni?



2022. jún. 2. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Pl.én is így vagyok.

Sehogy nem kell megkapni, mert nem "jár". Ha szerencséd van, kölcsönös a dolog, ha nem, nem. Kierőszakolni nem lehet, és nem is érdemes.

2022. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy szép volt adott okot rá, hogy szerelmet érezz?

Ez 30-as férfiaknál még édeskevés szokott lenni, azt jelenti, hogy teszik.

2022. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen megfogott... Szerettem azt a nőt.....

Nem is mertem beszélni vele, de tudattam vele , hogy szeretem...

Szerintem mindenki életében kéne egy olyan, hogy szerelem...

A leg boldogabb és legjobb érzés, amit egy emberrel tehet..

Kívánom, hogy sokaknak bejöjjön a szerelem és élvezzék a Partnereikel való Kötődést!!

2022. szept. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!