Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatjuk vagy miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatjuk vagy miből tudhatjuk meg hogy a pasi szerelmes-e vagy sem?

Figyelt kérdés
3 hete járok egy sráccal mindketten 21évesek vagyunk. De ő nem szereti a nyelves csókot ez engem zavar mert én szeretem sőt számomra az magát a szenvedélyességet jelenti. Hasonló a családi hátterünk.Régen az anyukájával jó barátnők voltunk csak sajnos ő már meghalt, a fiú pedig az apukájával él együtt. Sok közös vanás van bennünk lelkileg de sexuálisan úgy érzem hiányzik a szenvedély vagy valami más hiányzik az egészből. Mikor elmondtam neki hogy úgy érzem szeretem már megbántam mert lehet elhamarkodtam, ő is kimondta de úgy érzem csak azért mert azt gondolta ezt akarom hallani és nem akart megbántani mert ha valóban szerelmes lenne akkor ezt mért nem érzem rajta? Vagy mért nem látom rajta? Lelkileg szinte a lelki társam de testileg nem igazán kielégítő mert úgy érzem az egészből mintha vagy az érzelem vagy valami más hiányozna nekem szakításon gondolkodom emiatt de félek akkor elveszítem a lelki társamat.

2012. szept. 29. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak az idõ tudja igazolni.
2012. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Alapszaly, hogy nekunk egy lany ne mondja, hogy szeretlek. Vagy ha mégks maximum felevente 1szer. Szornyen eltudja venni az ember ked et, ha mar 2 hetete is hallja. Alltalaban elso kapcsolat erzelmekkel teli. Pofáraesés, és utána a konszolidalt egyuttlet egy szimpi csajjal, akibe vagy szerelmes leszek, vagy nem. De ehhez legalabb fel ev kell, v akar 1 is. Ne vard, h egybol megnyiljon. +lehet, hogy az anyukaja miatt is kicsit befordult szegeny, ne eroltesd ra a szereteted. 20F
2012. okt. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom.
2012. okt. 1. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!