Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos hogy nem hagyja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy nem hagyja el a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve elhívott találkozni egy fiú, de akkor még 1 hete léptem ki egy 4 éves kapcsolatból és még azt gyászoltam. Akkor még nem volt szimpi, de éreztem hogy próbálkozik. Mondtam hogy nekem most ez lassabban megy, erre rá 2 hétre leakasztott valahonnan egy csajt, aki azóta is a barátnője. Csakhogy azóta a mi kapcsolatunk is fejlődött. Egyszer random elkezdett velem flörtölgetni, húzta az agyam. A karantén alatt sokat változott, megismertem jobban és megtetszett. Azt hittem azért törődik és flörtöl velem ennyit, mert ki szeretne lépni a kapcsolatából és pozitív megerősítésre vár tőlem. Nem akartam ugyanabba a hibába esni mint 3 éve így jobban kifejeztem hogy tetszik és egy fél éven belül el is mondtam neki. Utána továbbra is rengeteget flörtölt velem, egyszer meg is akart csókolni, egy öleléstől feláll neki, és azt is akarta hogy fogjam meg lent neki. Elmondta hogy emberileg szeret, tetszem is neki mint nő az egyetem kezdete óta, én a barátja vagyok és ő pedig meg akarja tartani a kapcsolatát, mert tetszik neki az az élet amibe a barátnője által csöppent. Ekkor nem értettem hogy miért közeledett eddig felém. Ezután 3 lépés távolságot tartottam, ritkábban is találkoztunk, de akárhányszor összefutottunk, mindig nyomulni próbált rám, egyfolytában szexuális jellegű témákról beszélni és kihúzni belőlem hogy mi jön be nekem rajta. Én csak azt nem értem hogy ha a barátnőjét szereti, miért kóstolgat, próbál befűzni. Ha sokáig nem írok neki, előbb-utóbb mindig dob egy üzenetet, tehát próbálja velem fenntartani a kapcsolatot. Viszont nem értem minek ha semmit nem akar tőlem.

Csak én gondolom úgy, hogy ha ennyire beindul a közelemben akkor fel kellene adnia a kényelmét, otthagyni a barátnőjét és velem lenni? Ha pedig én nem kellenek neki mint társ, akkor a testiség se kelljen, amit tudnék nyújtani. Kicsit megalázónak érzem hogy folyamatosan jön rám, utána pedig elmondja hogy így meg úgy imádja a barátnőjét. Csak szerintem nem szereti azt a csajt? És jogos szerintetek hogy nem szakít vele?



2022. jún. 7. 21:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is hogy talonban akar tartani, de tudja jól hogy én a közeljövőben kapcsolatot szeretnék meg mindig mondja hogy ő a barátnőjével tervez hosszú távra...szóval így végképp nem értem, velem miért tartja a kapcsolatot ilyen formában
2022. jún. 7. 21:56
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem akarja otthagyni. A barátnő kenyelmes,hogy van, téged meg le akar fektetni. Ennyi. Ne kepzelj ebbe többet. Egyszerű.
2022. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha a barátnővel minden jó és szép és az egyetlen, miért van szüksége mellette rám is? Inkabb akkor azzal szexeljen akit imád
2022. jún. 7. 21:57
 4/16 A kérdező kommentje:

Meg azt nem értem hogy ha elhagyná értem, akkor is lenne egy barátnője, én

Ha rám izgul meg ott akarnám hagyni de mindig jön utánam, kkor miért nem lépi meg? Ennyire gyáva lenne?

Mondjuk egyszer mondott olyat, hogy a biztosat a bizonytalanra nem adja el

2022. jún. 7. 21:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő ilyen. És rajta kívül még ezer ember lép félre. Ne agyalj ezen ennyit. Tudja, hogy bejön neked, nyilván próbálkozik, mert le akar fektetni. Próbálkozni is fog, meg meg nem kap.
2022. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ilyen butuska! Nyilván téged is megfektetne, mert kéznél vagy, és nyitott erre. Ennek semmi köze a szerelemhez...
2022. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne keress benne logikát. Sok férfi játszik több kapura.

Te futó szereplő vagy.

2022. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne ha mondanám hogy lett barátom
2022. jún. 7. 22:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8, semmi. Nem vallana könnyes szemekkel szerelmet. De biztos nem örülne. A Szex lehetőségének elbukasa miatt. Nem azért, mert annnnyira szerelmes beléd.


Kérlek, próbálj kicsit logikusan gondolkozni, akkor is, ha nem ezekre a válaszokra vágytal tőlünk.


Ez a pasi szexet akar tőled. Ennyi. Kész.

2022. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem hogy nem szerelmes belém. De ha megcsalja akkor a barátnőjébe sem, és fogalmam sincs hogy az ilyen egyáltalán tud-e becsülni, szeretni valakit, vagy csak azért van nővel hogy az egóját legyeztesse vele
2022. jún. 7. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!