Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig lehet bírni szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni szex nélkül egy párkapcsolatban, hogy a férfi ne lépjen félre vagy ne hagyja ott a barátnőjét?

Figyelt kérdés
1.5 éve nem szexeltem, de most már azt érzem, hogy nem bírom tovább. Nagyon szeretem a páromat, de így van jövője a kapcsolatunknak (szex nélkül)? Maradjak mellette? Csaljam meg? Ezt nem szeretném. Viszont a legnagyobb baj, hogy egyáltalán nem hajlandó megbeszélni velem ezt a problémát. Mit tegyek?

2014. jan. 24. 08:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit mond, miért nincsen szex másfél éve????

Mi az oka?

2014. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
masfel evet en tuti nem birnek ki. hogyhogy nem hajlando beszelni rola?
2014. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen nem kívánja és tényleg akárhányszor próbáltuk, soha nem jött össze. Az elején még működött, de 2 évvel ezelőtt kezdett drasztikusan beritkulni majd teljesen el is tűnt.
2014. jan. 24. 08:56
 4/25 A kérdező kommentje:
Sokszor próbáltuk helyrehozni (szexet), de mind hiába és talán a kudarcok miatt is nem akar róla beszélni. Nem tudom.
2014. jan. 24. 08:57
 5/25 anonim ***** válasza:

Nálad is van valakije a másik félnek, mint itt egy mai másik kérdésben.


Ha bírod még akkor maradhatsz, de szerintem felesleges. Baráti kapcsolatba bármikor maradhattok, neked viszont lesz egy olyan kapcsolatod, ahol a normál emberi kapcsolat lesz. Nem szeretősség, hanem felvállalt.

2014. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Indítványozd, hogy beszéljétek meg ezt a dolgot. Ha nem szeretné, akkor kénytelen leszel szakítani vele. Vagy félrekúrni, de az nem az igazi. Inkább járj egyenes úton! A legutóbbi barátnőmmel akkor is szexeltünk, ha össze voltunk veszve, legalább hetente 2x!! Amit írsz nagyon nem oké, még elhinni is nehéz, de azt főleg, hogy idáig fajult.. Ember, most tűnt fel? Vagy hogy van ez?
2014. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 menta34 ***** válasza:
Meséljél már nekem hogy bírtad a másfél évet, nekem egy hétig se megy...
2014. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A hirtelen vágycsökkenésnek az oka lehet stressz,párkapcsolati probléma, vagy hormon változás.

Utóbbi lehet betegség tünete, fogamzásgátló hatása,menopauza pl.


Mindenképpen érdemes végigjárni, mert ha betegség tünete, azt kezelni KELL.


A konkrét kérdésedre.

Addig lehet birni, amig nem szakad el nálad a cérna! Ez alkati kérdés, mindenkinél máshol van a "most volt elég" dolog. Olyanról is hallottam, hogy a nő betegség miatt képzelenné vált telejsen a szexre, a hormon pótlás sem vezetett sehová, ezért megnyitották a házasságukat.

A probléam megoldás tehát az egyészen egyszerűtől az egészen meglepőig bármi lehet, azt ti tudjátok, hogy melyik működhet.

Én mindenképpen arra szavazok, hogy alaposa orvosi kivzsgálással kezdjetek, mert ha tünet, akkor

komoly gond tünete lehet. Akár mentális, akár szervi okról van szó. És a másik: Ami főleg meglep, hogy ezt másfél évig hagytátok "úszni". Minden váratlan testi/viselkedésbeli változásra oda kell figyelni, mert valamit jelentenek, erre is!


Megértem, hogy nem akarod megcsalni, de a totális szexhiány a kapcsolatokat szét szokta verni, idő kérdése.

A lányregényes romantika a könyvekben működik csak, ettől romantika :)

2014. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Menekülj.
2014. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Itt felesleges a szájtépés. Bevallani úgy sem fogja, ha eddig is ennyire hülyének nézett.

"Hormonális" aha persze.


A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet. Arra jó vagy, hogy add a pénzed(hiszen Gyes alatt tökély), de nem mint férfi.Ennyi.

2014. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!