Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyünk, ha nem bírunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, ha nem bírunk várni házasságig?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt távkapcsolatban. Mikor találkozunk alig bírjuk ki, hogy ne feküdjünk le egymással. Annyira vágyunk egymásra már úgy is. Engem úgy neveltek, hogy házasságig szűzességet meg kell tartani a lánynak(Tudom borzasztó régimódi szokás és van akinek abszurd, de én ebben nőttem fel, így nekem nem). Barátom ezt tiszteletben tartja, de ő is eléggé ki van főleg ennyi idő után már. Elvileg az év végén el vesz már, de annyira rossz így. Azon is gondolkoztunk, hogy mi lenne ha titokban lefeküdnénk és senki se tudná meg, de ezt így nem merem bevállalni, olyan mintha szembe mennék a családommal.

2022. jún. 14. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ki kellene lépni már a középkorból.
2022. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert a szüleid így tettek fiatal korukban még neked nem kell. Ne erőltess magadra olyat amit te nem akarsz. Ha le akartok feküdni egymással akkor feküdjetek le, ne mások elvárásai szerint éljetek! Plusz a mai világban olyan srác/férfi aki két évet várna rád… Hááát mint a fehér holló.
2022. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

2 dolgot tehetsz; továbbra is kínzod magadat es a barátodat (aki amúgy meglepne ha nem tartana szeretőt) hogy hű maradj a neveltetésedhez,


Vagy rájössz hogy ez már rég nem számít, főleg így hogy úgyis elvesz, és végre szabadon engeded a vágyaidat.

2022. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
jesszusom. aztán egy év múlva jön a kérdés, hogy mit csináljak, nem jó a szex a férjemmel.
2022. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Hülyén neveltek.

Hadd ne mondjam, hogy ez miért is problémás, sok szempontból.

Másrészt meg: felnőtt vagy. Lehetne már saját akaratod is.

2022. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Saját magad szivatod be, ha elvesz, aztán rossz lesz a szex. Fontos része a kapcsolatnak, nem szabad elbagatelizalni
2022. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
hány éves vagy?
2022. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Azon is gondolkoztunk, hogy mi lenne ha titokban lefeküdnénk és senki se tudná meg"

Miért, utána hírlevelet adsz ki minden dugásodról?

2022. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

". Azon is gondolkoztunk, hogy mi lenne ha titokban lefeküdnénk és senki se tudná meg, "

Ne haragudj, de általában minden szex így történik. :) Engem nem neveltek úgy, hogy házasságig várni kell, ettől függetlenül nem álltam oda anyám elé, hogy "figyelj, tegnap lefeküdtünk XY-nal".

2022. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
A kérdés több problémát is felvet! Hogy lehet távkapcsolatban esküvőt tervezni, ha több eszetek lenne, először normalizálni kellene a helyzetet, összeköltözni, nyilván szexelni. A házasság majd 2-3 év múlva ráér, amire készültök, az egy eleve halálra ítélt kapcsolat.
2022. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!