Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házasságig tartó szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságig tartó szerelem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mar nem az elso, velem kozel egyidos(15) lanyoktol hallom, hogy szeretnenek baratot/esetleg mar van is nekik, de tudjak, hogy nem ok eletuk szerelme, biztos hogy nem jutnak el a hazassagig, addig meg sok pasijuk lesz.Belatom, hogy egy ennyi idosen szerzett baratot eleted vegeig megtartani hatalmas dolog.De probalkozni lehet, nem?Magambol indulok ki, ugyanis en nagyon szerelmes vagyok, es bele sem merek gondolni abba, hogy mi lesz ha elvesztem.Es igen.Ha nem is valoszinu, de en az eletemet tervezem vele leelni.

Szoval csak nekem gyerekes a felfogasom ilyen teren?Engem sokkol, hogy "szerelmesen" mar kb. a kovetkezo pasijukon gondolkoznak.



2015. ápr. 26. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj 17 évesen találtam egy olyan személyt, akivel egész életem leélhetem.
2015. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És szeretném is.
2015. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen lány kéne mint te :)

Mondjuk akit én találtam ő is úgy gondolja mint te :)


Nem is értem a mai lányok többségét..

2015. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is 17 voltam mikor megsimertem a páromat és 4éve együtt vagyunk....volt, hogy szünet volt. de jövőre lesz az esküvő...ez változó. Valakinek sikerül megtalálni hamar azt az embert akivel kiegészítik egymást, van akinek sajnos nem sikerül
2015. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekes felfogásod! Maradj ilyen! :)
2015. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 évesen még én sem gondoltam komolynak a dolgot. Úgy voltam, hogy lesz x (nem sok) pasi az életemben, tapasztalatgyűjtés, stb. és majd házasodok valamikor.


Nos, első szerelmem 16-18-ig, de ott nem jöttem össze a sráccal, mert barátnőm bátyja és az tabu nekem.

Aztán már futó flörtök, 24 éves koromig, semmi komoly.


És 24 évesen szerelmes lettem a páromba, na, vele simán ellennék életem végéig. Vele volt az első szex is, és két év után is imádjuk egymást.

2015. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!