Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A házassági szándék bejelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házassági szándék bejelentésénél mire kell számítani?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy milyen kérdéseket fognak felteni és hogy mennyire kedvesek ott az ügyfelekkel? Hogyan zajlik egyáltalán egy házassági szándék bejelentése?

2014. febr. 24. 07:14
 1/5 Grim13 ***** válasza:
fejtsd ezt ki jobban mert én a házassági szándék bejelentése alatt azt értem hogy elmondom hogy szeretnék megházasodni, hol kell kedvesek legyenek az ügyféllel ? városháza? templom? esküvő szervező iroda ?
2014. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A városházán ahol a házassági szándékot kell pappírokkal bejelenteni ott mire kell számítani és hogyan állnak az emberekhez?
2014. febr. 25. 20:56
 3/5 Grim13 ***** válasza:
ja, ez attól függ mekkora városkáról van szó mennyire ismernek, mennyire van jó napjuk, lehet hogy egy mosolygós kis hölgy lesz ott de lehet hogy egy igazi fapofa nő (férfi is lehet persze) aki csak pecsétel
2014. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És miket kérdezz ilyenkor a hivatali személy?
2014. febr. 26. 09:20
 5/5 Grim13 ***** válasza:
itt minden le van írva róla [link] ,felkészülni felesleges bármit is kérdezne mert úgy is csak a papírok alapján utasíthatná el a szándékot
2014. febr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!