Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazi nők; Milyen az az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi nők; Milyen az az igazi férfi, akivel még sosem volt dolgotok és nem sok esély van rá, hogy találkoztok ilyannal, aki minden tekintetben lenyűgöző, gondolkodása zseniális, érzelmileg mélyen érintő, külsőre egy gentlemen (kíváncsi vagyok)?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 06:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Csakis olyan jellemvonásokat írjatok, ami nem fantázia műve, hanem létező dolog...respect
2022. jún. 18. 06:22
 2/17 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen titeket jól gondoljátok át, mi az az átütő dolog, amit látni szeretnétek végre.
2022. jún. 18. 06:27
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkitől,


(egy igazi úriember)

2022. jún. 18. 06:28
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem azt írtam, hogy hűség, de az az első kommentednek nem felel meg.
2022. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

- Nem él az anyjával. Nem érdekel, hogy albi vagy saját lakás, de a lényeg hogy ne anyuci pici fia legyen. Nyilván a legjobb az lenne ha lenne saját háza, mert én imádok kertészkedni, de bőven elég ha nem a szülők házában fészkel.

- Dolgozik, max dolgozás mellett tanul, de semmiképp sem egy 20-as évei elején lévő diák (inkább a szülői pénzbeosztás és partyorientált felfogást akarom kerülni, semmint a tanulókat lenézni).

- Szeret túrázni, kirándulni, de mégsem extrovertált nagyon. Tehát a világra nyitott.

- Illedelmes, udvarias. Ez az egyik legszexibb tulajdonság amit bármely férfi el tud sajátítani. De fontos hogy ez ténylegesen egy igazi udvariasság legyen és nem egy "kinyitom az ajtót a nő előtt, hogy meg tudjam nézni a seggét" jellegű álszent hozzáállás.

- Őszinte de támogató. Megfelelő módon tudja támogatni az én elképzeléseimet és ha baromságot akarok csinálni akkor finoman rá tud világítani. Tehát nem egy "hát ez hülyeség, ne merd megtenni" jellegű.

- Külsőre ápolt, inkább elegáns és letisztult az öltözködése, semmint a mai laza. A testére ad oly módon, hogy nem túlsúlyos, a pici poci engem nem zavar. De a túlságosan izmos sem vonzó, tudja hol a jóízlés határa.

- Tud spórolni és megtakarítani. A tudatos pénzhasználat nagyon fontos hosszú távon.

- Vannak közös érdeklődéseink.

- Akarjon gyereket.

- Becsülje a nőket, ne legyen tipikus nőgyűlölő, ne támogassa a nemi erőszakot (durva, de le kell ezt írjam, mert nem mindenkinek egyértelmű).

- Tudjon hibázni, és tudja elismerni a hibáit. Vállaljon felelősséget a tetteiért.

- Szeressen társasjátékozni.


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2022. jún. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó, ugye nem komoly? Oké, hogy ezt a szintet biztos kevesen ütik meg, de én enyhén szólva komolyabb dolgokra lettem volna kíváncsi.
2022. jún. 18. 06:55
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy hogy az anyjával él e vagy sem, az egy pillanatnyi állapot, és nem minden férfi van rágyógyulva az anyja szoknyájára, szóval minden ilyen technikai dolog nem érdekel, hogy kocsija milyen, az is egy pillanatnyi állapot.

Az érdekel hogy hogyan áll hozzám, meg másokhoz. Pozitívan, vagy lehúzóan. Mindennek ez a kulcsa.

2022. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
6-os: milyen komolyabb dolgokra? Nem értem mi rosszat írtam.
2022. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok komolyabb dolgot elképzelni minthogy előre tisztázni tudjuk szándékainkat (kapcsolat jellege, gyerek, házasság kérdéskör), legyen összhang, külső és belső is rendben legyen.
2022. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban legyen rendben önmagával. Stabil egzisztencia, legyen kiemelkedő abban amit csinál. Férfias megjelenés, érezzem, hogy nő vagyok mellette.
2022. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!