Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazi nők; Milyen az az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi nők; Milyen az az igazi férfi, akivel még sosem volt dolgotok és nem sok esély van rá, hogy találkoztok ilyannal, aki minden tekintetben lenyűgöző, gondolkodása zseniális, érzelmileg mélyen érintő, külsőre egy gentlemen (kíváncsi vagyok)?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 06:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%

Volt dolgom olyanokkal akik megütik azt a szintet ami nekem kell.

-magas erős (de nem edzotermi majom)kékszemu

-szocialozált, rengeteg a kovetője barátja utánzoja van, tisztelik megbecsult, pasik is helyből felnéznek rá

- válogat. Csak a számára legjobb nővel van akihez maximálisan hűseges es alapvetoen is monogám. Ha ilyen nincs éppen, akkor inkabb addig nő nelkul van.

- lehet rá alapozni családot is, nem smucig soher, akit szeret azzal megosztja a pénzét életét is. Jo kocsija van de azzal nem vetít, nem vagánykodik, nem azzal akar bevágódni.

- élmény vele az élet, millio plusz inger van vele, adrenakin kalandok izgalmak, mindenhol felvallal mindenkinek más nemnek is kifejezi hogy csak en erdeklem, hagy irigykedjenek a más csajok, lesz.rja őket

2022. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2022. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lett volna dolgom vele? Ha van igazi nő, akkor van igazi férfi is.
2022. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A külsőségeket utoljára hagynám mivel ami megfog fogni az emberben az a külsején is a szemében látni fogom már az első találkozásnál. (Nyilván az ápoltság fontos!)

Én találkoztam olyannal aki lenyűgözött 5 évig egyfolytában, és ha külső okok nem segítettek volna rá hogy szakítsunk a mai napig együtt lennénk még.Pont olyan volt amilyennek képzeltem álmaimban, még azt is felülmúlta. Kéz a kézben minden pillanatban, a szempár minden pillanatban 5 éven át mélyen fűrkészi a másik szempárt benne tele szenvedéllyel, olyan érzelmekkel amit ide soha nem tudnék leírni sem pedig elmondani. Nem tudom lehet e ennél többet leírni mert ebben így nekem minden benne volt amit 5 éven keresztül éreztem. A keze óvta az én kezemet(fizikai) a szeme, lelke figyelte és óvta az én szemem, lelkem.Köszönöm hogy elolvastad.🙂

2022. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Megvan a pilllantásában, ahogy egymásra nézünk az a bizonyos plusz, amiből nem sok jut az életben. több mint szimpla szexuális vonzódás, valami mélyebb kapcsolódás a másikhoz.


ÉS (és most jön-e egy nagyon fontos feltétel EMELLÉ): nincs mentális problémája, nem sérült/labilis/, hanem rendben van magával,


És (még egy nagyon fontos feltétel):

egyezik az értékrendjük és a céljaink. Tehát ha pl én családra vágyok és házasságra, és tisztelem, akkor a másik se hajtson vagy csorgasson közbe nyalat minden 2. nőre. Érezzem, hogy számára is én vagyok aki neki kell.

2022. jún. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11 vagyok megforditom a lepont miatt

- gyenge alacsony edzotermi majom lehetoleg fekete szemekkel vagy s.barna

-antiszoc es mindenki lenézi

-nem válogat, mindegy csak lyuk legyen

-nem lehet rá családot alapozni irigy soher lehuzós, vetít a suzukijával

-egy borzalom vele az élet, ez mellett laoos unalmas, fel se vállal, más csajokkal is törődik


100-16=84% szavazott erre az "álompasira"

2022. jún. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Legyen férfi!Ennyi.

Mondjuk én már megtaláltam a férjem személyében !🥰

2022. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!