Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne az emberekkel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az emberekkel, ha azt kapnák az élettől amit megérdemelnének?

Figyelt kérdés
Azok után amiket tesznek. Főleg a barátnőjükkel a férfiak.
2022. jún. 23. 23:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem létezik karma, és valamikor úgyis lecsap.
2022. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Sokan valószínűleg szenvednének. Én valószínűleg meghalnék.


(Sokkal ellentétben én nem hiszek a sorsszerűségben és a karmában.)

2022. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Én jól megszívnám :D.
2022. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
16%

A karma nem létezik. Mindenki azt kapja, amiért megdolgozik. Ha valaki ügyesen csinálja, akkor bizony az lesz a jutalma, hogy fűvel-fával csalja a párját, és még jól is érzi magát... eztérdemli az, aki megfolgozik valamiért, amire vágyik,amire szüksége van. Elismerést... még akkor is, ha lelkeken gázolt keresztül.

Üdv a valóságban! 😉

2022. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%

Egy sokkal szebb világ lenne.

F 39

2022. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
A pasik 50%-a kihalna
2022. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
33%

Mindenki azt kapja, csak max. nem látod az okokat.


" Főleg a barátnőjükkel a férfiak."

Na lehet ott a karma a barátnőnek.

Mellesleg mindenkivel azt lehet tenni, amit megenged, elvisel. Másodszorra legalább is.

2022. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Én hiszek a karmában. Bizonyított már sokszor olyan személyekkel kapcsolatban, akik bántottak. Csak azt nem tudom, én mit vétettem, hogy állandóan rossz dolgok történnek velem. De ha rájövök az okára, talán tudok tenni ellene, tanulva a rosszból.
2022. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
4%
Nincs karma, csak ezzel nyugtatják magukat az emberek, hogy mindenki azt kapja amit érdemel, csak hogy nem lehet észrevétlenül elmenni a nyilvánvaló igazságtalanságok mellett ami a világban zajlik. Ezért egyáltalán nem látom igazoltnak, hogy létezne ilyen dolog, csupán azt látom, hogy az életben eleve semmi sem állandó és szilárd, előbb utóbb változik, amúgy is, mindenféle sorsszerűség nélkül. Persze lehet ilyenkor mondani hogy a karma, vagy isten keze van a dologban, de ez már inkább belemagyarázás lehet.
2022. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A karma nem egyenlő azzal, hogy igazság van a Földön.
2022. jún. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!