Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik legjobb barátomnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátomnak és nekem ugyan az a lány tetszik. Nagyon kellemetlen szituáció. Valaki aki hasonló helyzetben volt valami jó tanács ?

Figyelt kérdés

Van egy társaságunk. Azon belül vagyunk fiúk lányok vegyesen.

Az egyik lánynak még pár hónappal ezelőtt nagyon bejöttem, igazából most is. Érzem köztünk azt a pluszt.

Akkor engem még nem izgatott, nem igen fogott meg egyből.

Még a legjobb barátnője is nyaggatott, hogy kapjam el mert nagyon oda van értem.

Aztán ahogy teltek a hónapok egyre jobban megfogott a lány olyannyira, hogy nagyon sokat gondolok rá.

És tőle is jönnek olyan jelek amik egyértelműek.

Közben egyik legjobb barátom beleesett, hogy bonyolódjon a dolog.

Elején nem foglalkoztatott, hogy mi van vele és a lánnyal, de egyértelműen látszott, látszik a lány nem akar tőle semmi komolyabbat.

Haverom párszor lesmárolta de lány baráti barátilag gondol rá.

Engem meg a lány smárolt le többször is és egyértelműen a haverom végett nem lett még ebből több. Úgy érzem nagyon megharagudna rám.

Viszont én nagyon szeretem a haveromat és nagyon kellemetlen ez a szitu.

Közben meg itt ez az érzés ami nem múlik és eddig csak erősödött a lány iránt. És minden egyes találkozásánál érzem azt a pulzálást köztünk és tudom azt, hogy ő is oda van értem.

Volt már valaki hasonló helyzetben ?



2022. júl. 4. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Pacsizzátok tutiba a csajt. Abból baj nem lehet.
2022. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Kétszer voltam hasonló helyzetben. Az első esetben a tisztességes szabályok betartása mellett mindketten hajtottunk rá. Végül nem engem választott, de a legnagyobb baromság lett volna a haveromat arra kérni, hogy akkor mindketten hagyjuk a csajt. Akkor már inkább valamelyikünké kegyen, ne valami random idegené.

Második ilyen helyzetben nem voltak egyenlőek az érzelmek, nekem kicsit bejött a csaj, haverom meg fülig bele volt zúgva. Ott végül hagytam a fenébe.

2022. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Szóval neked is csak egy olcsó ribizli kell aki ide oda tologatja a hátsóját és élvezi, hogy két pasit hülyít és úgy ugrálnak neki ahogy fütyül. Ez nem szerelem, még csak nem is vonzalom. Ez pusztán csak játék a lánytól és a hiúságát a máját,az egoját hízlalja veletek magát. Magyarán csak játszik, szórakozik veletek, ego tuningok vagytok neki. Semmi több. Olcsó lotyo.


Ti meg közben egymás nyakának fogtok ugrani egy hülye üres liba miatt. Bocs, de erre nem lehet szép szavak használni. Ostobák vagytok mindhárman. A helyetekben össze beszélnénk és mivel jó barátok vagytok, így mind a ketten koptassátok le a csajt és lesz majd közösen min nevetni, mikor pár héten belül látni fogjátok, hogy újabb embereknek kínálja fel magát, csak hogy legyen pincsikutyája az egojának.


Ilyen és ez kell nektek? Egy barátságot felrúgnátok egy ilyen lányért? Megéri eldobni a barátságotokat érte? Nem hiszem! Nem lenne sokáig egyikőtökkel sem, mivel úgy tűnik ilyen típus.


Egy barát többet ér!

2022. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Válasszon a csaj.

A vesztes próbálja ezt elfogadni.


Ám az is lehet hogy mindkettőtöket húz , mert élvezi a figyelmet

2022. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Hellmano ***** válasza:
74%
Nekem ilyen nagyon fiatal koromban volt. Nyomtuk a menő gyereket, mindig haverral, de haverra jobban tapadtak a csajok és egyszercsak bumm eljött a szitu, hogy én jöttem be az adott csajnak és nem ő. Fura volt a helyzet , mert innentől megváltozott minden és léptem egy szintet a csajok szemében és onnantól kezdve már ütős páros lettünk haverral szinte senki nem tudott ellenállni nekünk :D De a csaj miatt nem volt semmi harag közöttünk és szerintem, ha jó barátod a figura, akkor inkább a barátságot válaszd a csaj helyett. Mert az a barátom, azóta is a barátom és 43 évesek múltunk a csaj meg már ki tudja hol van?
2022. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de ha pasi lennék, biztos nem kéne olyan csaj, aki annnnnnyira odavan értem, hogy a haverom is bármikor lesmárolhatja barátilag 😂

Hány évesek vagytok, 12?

2022. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3-as.

Igazad van teljes mértékben.

Csak azok a fránya érzések.

Ilyenkor nehezebb tisztán gondolkodni. Viszont biztosan nem fogok sokáig ezen kattogni mert közben lehet jön egy más lány akit pont ez végett nem veszek figyelembe.

2022. júl. 4. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 a csaj megint megmondta a tutit , közös khm ...lónak , túrós a háta
2022. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem túrós, hanem turos. Azt jelenti, sebes, varos.
2022. júl. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Otocomplete🤣 okoska

De még az is lehet hogy mindketten rojtosra hasznàljàk

2022. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!