Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kellemetlen szituáció a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szituáció a barátom szüleivel. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Baratommal mar 4 honapja egyutt vagyunl. En szuz vagyok, baratom nem, szeretne lefekudni velem, de en meg nem engedem (kisebb pettingek vannak inkabb). Szoval. A baratomnak eleg nyilt kapcsolata van a szuleivel. Multkor eppen az anyukajaval beszelgettunk, paromnak volt egy beszolasa (meleg volt, izzadt.) amire az anyukaja ravagta, hogy o izzad es nem a kover emberek. Ekkor megszolalt: 'hat en dolgoztam..' es ramkacsintott. En pedig zavaromban ossze-vissza habogtam, gondolhatja mindenki, hogy milyen kellemetlen volt.

Kovetkezo szituacio, hogy az apukajaval mentek dolgozni, a boltban akcios volt az ovszer es az apukajaval megvetette. Az anyukaja pedig eleg rendesen piszkalt minket erte, meg mondta, hogy szoljunk es hozza az ovszert.. alig mertem odamenni az anyukajahoz koszonni. nagyon kellemetlen, reszemrol. baratom kinevet, de szerintem ez maganugy. a masik pedig, hogy szuz vagyok, nem fekudtem meg le a parommal.. ezutan ezt nem mosom le magamrol a baratom szulei elott. ti mit gondoltok errol? hogyan kezelnetek egy ilyen helyzetet?



2014. jún. 13. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondod,hogy neked milyen ciki,erre beleszarik és produkàlja tovàbb a dolgokat! Szànalmas...tök olyan,hogy leszarja neked mi gàz!
2014. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
En a helyeben lecserelnelek. Kinek hianyzik ez a dedozas?
2014. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha neked ilyen fiú kell meg is érdemeled. De biztos helyes kigyurt meg szwag. az más kérdés hogy full bunkó. De te választottad.
2014. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsi!de jóvagy Neki cummantani...de,hogy érzelem nincs az fix!
2014. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit hisznek a szülei.. ez nekik kellene ciki legyen nem neked. Szólj a barátodnak, hogy szóljon rá, mert ez neked kellemetlen.
2014. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó: a srácnak miért legyen kellemetlen? Én is nyíltan beszélek mindenről anyámmal/anyám előtt. Nem értem ebben mi a furcsa...

Kérdező: szólj a barátodnak, hogy viselkedjen, mivel ez neked kellemetlen, túl intim. Csak nem rág be, ha nem egy f sz akkor megérti :)

2014. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

azoknak a hozzaszoloknak uzennem, akik messze nem a kerdesre valaszoltak. A baratom igenis szeret. Nagyon szeret, erezteti, kimutatja.. az egy masik dolog, hogy ugratjuk egymast. (szerinte az a legjobb baratno, akivel rendesen el lehet hulyeskedni.) Igazabol nem produkal semmit, csak vannak olyan meggondolatlan kifejezesei, amiket a vegen o sem gondol komolyan. Ezen az ovszeres teman nagyon felhaborodtam, hiszen en sem az anyammal vetetnem meg.. eloszor nevetett, nem ertette mit erzek.. de amikor az anyukaja elott egy jopar beszolast, es en mar nagyon kellemetlenul ereztem magam es az agyon fekudtem mint egy darab fa, akkor mar erezte, hogy gond van. megnyugtatott, nevettetett, hulyeskedtunk, 'verekedtunk'.. utana mondta, hogy menjunk le az anyukajahoz, beszelgessunk egy kicsit. de en fent maradtam a szobaba, gondolkoztam, nyomkodtam a telefonjat. utana vettem a batorsagot es lementem.

kedves masodik.. Szerintem nem dedozas. azert, mert teged rohadtul nem erdekel, nem az en gondom.. en maganugynek tartom az intim dolgaimat, titkaimat. ne az 'anyosom' tudja mar konyorgom..

a valasztasomat meg nem kell felulbiralni, nem swag, nem pava, nem izomagy.. vannak bunko pillanatai, de mindig bocsanatot ker.. es egy bocsanatkeres eleg sokat szamit.

akik pedig normalis valaszt adtak, azoknak koszonom! :)

2014. jún. 13. 20:27
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg mindig a kettes vagyok. Ez pedi nagyon gyerekes viselkedes. Szerintem gumit venni nem csak alruhaban es inkognitoban lehet, mint tampont. Meg kiskamasz koromban en is mindig vettem gumit ha anyammal vagy apammal mentunk a boltba. Nagyszuleimmel is. A vilag legtermeszetesebb dolga. Ha te ezt nem igy gondolod, az nagyon gyerekes, de majd kinovod. De tovabbra is tartom, h nem jarnek egy ilyen prud lannyal, akkor sem ha meg csak 14 eves es azert ilyen.
2014. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
en nem azt mondom, hogy csak alruhaban lehet. Vegye meg az ovszert, de ne az apukajaval vetesse mar meg:D Velemenyem szerint, nem gyereked viselkedes, szimplan szegyenlos vagyok es.nem szeretnem, ha a 'haloszobai titkainkat' az egesz csalad tudna:)
2014. jún. 14. 19:09
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
megne sajnáljalak
2014. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!