Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a nagyon kellemetlen szituációban?😟

Figyelt kérdés
Szakítottam volt párommal mert hazahozta a stresszt és nehéz volt már mellette. Szerettem mint embert de ez kikészített már. Anyukájával nagyon jóban voltam, és szegénykém felhívott, hogy baj történt az exemmel, kórházban van. Most erre Ti mit lépnétek? A szakítás viszonylag friss.
2022. márc. 21. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Annyit mondanék, hogy jobbulást.

Ha vége akkor vége.

2022. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak annyit kell erre mondani, hogy jobbulást. Vagy esetleg a legnagyobb jóindulattal is megkérdezni, hogy tehetsz-e valamit. De ha mondjuk arra kér, hogy menj be hozzá, azt inkább tudd le valami "megpróbálom" jellegű szóval megúszni.
2022. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gáz, de én egyből arra gondoltam, hogy ez valami nyomásgyakorlás. Ha nem, akkor amit az első írt.
2022. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha különváltak az útjaitok, akkor ő már számodra a múlt. (Egyáltalán nem kellemetlen a szitu.)

Nem lenne bunkóság az sem, ha csak szóban "állnál mellette". (Ez kb olyan, mintha egy volt osztálytársadról derülne ki, hogy nincs jól.)

2022. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah és most ezzel próbál az anyuka újra összeboronálni titeket hogy érzelmi nyomást gyakorol rád? Vége akkor vége nem kell bemenned.
2022. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Hát nekem annyi azért jol esne nem mint volt páromtól hanem mint embertol ha személyesen kívan legalább jobbulast.
2022. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi lehet benne de nem egyszerű csak úgy lezárni 6 évet. Szerintem anyuka azt hiszi, hogy ez még változhat. Nekem is megszakad a szívem, mert végtelenül jó ember úgy az exem, mint családja, de ami sok az sok. Félek furdalna a lelkiismeret ha nem látogatnám meg. Fogalmam sincs mi a helyes.
2022. márc. 21. 09:25
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

A szakitáson átmenni eleve nem könnyu. Pláne ha betegség is tetézi azt.


Én bemennék de éreztetném vele hogy csak emberségből vagyok ott és nem kibékülésképpen ne tápláljon hamis reményeket

2022. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet szerintem, hogy most te oda bemenj. Beteg is és még fel is kavarjátok egymást. Kívánj jobbulást és ennyi. Nem vagy ettől kegyetlen, meg szívtelen, hogy meghúzol egy határt és mindkettőtök érdekében távol maradsz.
2022. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyukája még fiatal és megtudja látogatni akkor ott van ő mellette, nem kell pótanyuka.

Egyébként is csak az empátiád kell, az energiád, a törödésed: kihasználnak érzelmileg vedd észe.

Ilyen mérgező kapcsolatok, csak egyoldalúak.

Használd az eszedet most a szived helyett..

2022. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!