Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ellenségekből szeretők....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenségekből szeretők. Voltatok már ilyen helyzetben? Ha igen, hogy alakult?

Figyelt kérdés

Egy férfival kezdettől fogva rosszul jött ki minden. Mindig félreértettük egymást, veszekedtünk, de közben eszméletlenül vonzódtunk egymáshoz. Egy nagy baráti társasághoz tartozunk mindketten, ahol másoknak is szemet szúrt, mennyire nem hagyjuk egymást hidegen. Hol ő hibázott, hol én, egyszerre akartam megfojtani aztán a nyakába ugrani. Az ő tekintete ugyanezt árulta el. Végül úgy alakult, hogy az utolsó vitánk közben mindketten beismertük, hogy mennyire nem tudjuk a másikat kiverni a fejünkből. Egymásnak estünk és olyan szexben volt részem mint előtte soha.

Ez két és fél éve volt, azóta is együtt vagyunk, másfél éve összeköltöztünk és pár napja megkérte a kezem. Harmónikus a kapcsolatunk, boldogok vagyunk és az a vicc hogy alig vannak vitáink. A szex továbbra is eszméletlen jó.

Lehet kicsit nyálasan hangzik a fent írt kérdés de én se gondoltam anno, hogy így veszekedve jövök össze majd a párommal. :D

Ha nektek van hasonló sztoritok, szívesen olvasnám! :)

31N és 35F



2022. júl. 6. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekes dolog.
2022. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Kicsit másképp:

- a főnököm akart állandoan molesztálni(kapuzárásos de hozza illovel van pedig jo házassagban), amit folyamat hárítottam, veszekedes hegyek mentek, a kollegák a főnök mellé álltal mindig, es egyszer beszolt valaki hogy ugy civakodunk folyton egymással, mint vmi gerlepár🤣

Na en felmondtam.

- exemnek volt egy alberloje vele éltunk de teljesen különitve volt a maganszféránk. Alapbol gyűlöltük egymast de mindig kulturáltan szép szavakkal intelligensen csendben martuk egymást mentek a pokoli oltogatások, csak egy kanál viz kellett volna.

Amikor az exemmel szakitottunk, megsemmisülve indultam el tőle(a "hídnak")és pont jött haza ez a srác. Leültem a lépcsőre a lépcsőhazban es elhalo hangon mondtam neki hogy szakítottunk. Leült mellém és gyengéden atölelt, megsimította a hajam (valami stockholm szindromám lehetett, hogy a "bántalmazoba kapaszkodom" hirtelen, és csókolgatni kezdte a nyakam és minden valahogy olyan volt mintha be lennék drogozva nem is lennék magamnál, minden apró csokot felerősítve éreztem mint szomjazo amikor cseppekben kapja a vizet, lejjebb csúszott lent nyalogatni kezdett, és valahogy itt tértem észhez, hogy miket csinalok én? és elszaladtam.

Mondanom sem kell azóta is ugyanúgy gyűlöljük egymást.

És a poén az egészben, azzal járok ma (10 év után)aki neki ma is, meg akkor is a legeslegnagyobb legigazibb barátja és aki betegesen féltékeny. A barátomnak eleinte nem mondott el a hattérsztorinkrol semmit.

Mi személyesen nem talalkozunk az durva lenne de a barátom mindkettőnkkel kapcsolatban van🤣

2022. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
*10 év után hatalmas máknak tartom azt hogy anno elszaladtam. Ezt a barátom ezer biztosan nem nyelné be.
2022. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

2 vagyok

Mármint exem alberlőjével gyűlöltük egymást meg ma is.

2022. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

A barátomrol nem tudtam hogy a világon a legnagyobb ellenségemnek szinte testvéri szintű barátja.

Ez is valami hihetetlen, hogy pont vele jottem össze🤣

2022. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!