Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy valaki 13éves létére túlvan 6 barátnőn de én ismerek több olyan 16év feletti gyereket akinek még kapcsolata se volt. Ti nem érzitek azt túlzásnak 13 évesen minden szünetben egymást nyalják falják két nap múlva meg már ellenségek?

Figyelt kérdés
😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

2014. aug. 23. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
mert a mostani fiatal generáció nagy része erősen el van b*szva sajna.
2014. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Valaki0505 ***** válasza:
Ilyenkor irigykedem. 16 vagyok, de még nem is csókolóztam. Azonban, ha jobban belegondolok, nem én vagyok elkésve, hanem ők kezdik hamar. Így válaszolva a kérdésedre, de, túlzásnak tartom.
2014. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De. Most jobban érzed magad?
2014. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert hülye pi**ák. Akinek nem inge...
2014. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez mi akar lenni? :D

egyébként tényleg nem normális, ha 13 évesen nagy csajozós valaki, de hosszútávon sem jó, mert így soha nem fog megbecsülni egy lányt sem.

2014. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végre normális eggyetértő emberek. 🙋
2014. aug. 23. 23:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól kifejtetted így már minden érthető...
2014. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy 13 évesen én is szemrebbenés nélkül behazudtam, hogy már 3 barátnőm volt, ennyi. Nem kell mindent elhinni, amit mások mondanak.
2014. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok négyzet,szám , kettős kereszt,kínai jel? o.O
2014. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!