Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezzel a ferfivel dolgom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezzel a ferfivel dolgom van, akkor is az utamba fogja sodorni az elet ha letiltom, es soha nem talalkoztunk még? Mennyi az eselye?

Figyelt kérdés

Fura erzesem van vele kapcsolatban. Meggnyiltunk egymasnak, elmondtuk a titkainkat, elmondtuk egymasnak azokat amiket senki masnak. De csak egy ejszakat beszeltunk ugy, hogy e ereztem volna azt hogx nem erdeklem.

Az utan az ejszaka utan, minden nap beszelunk ő ir nekem reggel, de az az erzes van bennem hogy nem erdeklem..mindennek oka van

Telefonaltunk es azt mondta nekem, hogy vigyazzak arra hogy ő mimdig jobban akarjon engem mint amennyire en akarom ot, mert amint azt erzi jobban akarom benne nem lesz az hogy harcolnia kell ertem es kiabrandul

Ma sokat irtam neki hogy azt erzem nem erdeklem ot,nem tudom mi rosszat csinaltam , nem is telefonaltunk meg stb es rossz erzes

Es irta hogy semmi baja, de mindig irkalni kell meg telefonalni?

Irtam hogy nem

Es annyit irt, hogy egyre jobban megy el a kedve tolem, miattam mert idegesitem mindig, ne kerjek bocsanatot csak gondolkozzak el joejt

Ugy erzem, hogy azt erzi hogy jobban akarom ot es azert lett ilyen

Nem tudom fog e irni holnap, ha fog is akkor se leszek mar olyan mint voltam , kicsit megbantott engem

Es nem en tehetek rola hogy azt erzem ezek utan foleg...hogy nem erdeklem.

Nem akarom varni hogy irjon, nem akarok szenvedni miatta. Lehet hogy le kene tiltanom, de akkor soha tobbe nem beszelunk?

Nincsenek kozos ismerosok, soha eletembe nem lattam ot

Csak a varos kozos ahova mindketten jarunk pl dolgozni, vasarolni , kiruccani stb

Ha letiltom hogy ne fajjon , es dolgom van vele, ujra az utamba sodorja az elet? Vagy ezzel megszakitam a folyamatot?

Mit gondoltok a sztorirol amit irtam?

23 eves.


2022. júl. 17. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fojtogato neki ami vagy.

Keress olyan pasit aki hozzad hasonlo.

2022. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak ma volt ez.
2022. júl. 17. 23:26
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ismerős csak ez a sztori már sokadjára?
2022. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sokadjara?

3 napja beszelunk ez az elso kerdesen

De azt hiszel amit akarsz

2022. júl. 17. 23:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ma lett volna akkor nem mentél volna az agyára. A leirásbol viszont ugy tunik neki már ez a sokadik volt hogy sok vagy.
2022. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltod, azzal vége. És borzasztóan gyerekes és sértő.
2022. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
De mit zaklatod azt a szerencsétlen pasit? Neked nincs saját életed rajta kívül?
2022. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Nincs dolgod ezzel a pasival. Beteges manipulatív p.cs. Tiltsd le, és gondold azt, amit írtál, ha dolgod van vele találkoztok. Aztán adj hálát az égnek, miután nem következett be. (Egyébként sanszos, hogy személyiségzavaros, szóval miután letiltod, keresni fog.) Te meg majd valami égi jelnek veszed. Nem az! Mindent tudatosan csinál! Tudja, hogy el fogsz ájulni, hogy megkeresett, miután letiltottad.
2022. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolom, hogy kimosták az agyad a romantikus komédiák és megrekedtél a naivítás egy olyan szintjén, ami már 16 évesen is gáz.
2022. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ilyen, hogy az élet sodorja meg a sors meg a franc se tudja. Éveket akarnál várni valakire, lehet feleslegesen? Ennél nagyobb hülyeség nincs is, amikor szándékosan megfosztod magad a boldogság lehetőségétől csak azért, mert egy olyan emberre vársz, akinek nem kellesz.

Egyszerűen nem erdekled ezt a srácot.


24N

2022. júl. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!